Начальная скорость пули
Калибр
Приобрести пневматическое оружие и оружие под патрон Флобера могут лица, достигшие 18-ти летнего возраста

Описание Пневматичний пістолет Umarex Colt Government 1911 A1

Пістолет Umarex Colt Government 1911 A1 Dark Ops - пневматичний пістолет від добре відомого німецького збройового концерну Umarex, який є реплікою бойового Colt 1911 який протримався на озброєнні армії США майже 70 років. Colt 1911 пневматичний - це один з найбільш вдалих і популярних пістолетів з барабанним механізмом.

Colt 1911 пневматичний має сталевий нарізний стовбур. Для стрільби використовуються свинцеві кулі, калібру 4,5 мм. Боєприпаси знаходяться у 8-ми зарядний магазині барабанного типу. Для його отримання слід натиснути на важіль, який розташований праворуч рукояті. Механізми, рукоять і рама пістолета виконані з збройового металу і покриті воронінням.

Автоматичний запобіжник блокує роботу затвора і ударно-спускового-механізму, запобігаючи випадковий травматизм стрілка і підвищує безпеку зброї. УСМ подвійної дії дозволяє здійснювати стрілянину, як самовзводом, так і з ручним зведенням. Двоступенева система проколювання балона мінімізує витік газу і робить Colt 1911 пневматичний більш економічним. Одного балона з вуглекислим газом буде досить для здійснення більш 70 однаково потужних пострілів.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Colt Government 1911 A1

Начальная скорость пули
Калибр
Емкость магазина
Общая длина
  • 220 мм
Вес, г
Длина ствола
  • 123 мм
Дополнительно
  • Новий
Страна-производитель товара
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Пневматическое оружие продается гражданам, достигшим 18-летнего возраста.

* На пневматические пистолеты, калибр которых не превышает 4,5 мм и револьверы под патрон Флобера калибром до 4 мм включительно разрешение не требуется!