Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016

Код:  178918482

  • Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016 - зображення 1
  • Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016 - зображення 2
Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016 - зображення 1

Опис Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016

Серія лазерних цілевказівників Guide Rod Lasers дозволяє встановити целеуказатель не змінюючи зовнішніх габаритів вашого зброї, що дозволяє використовувати стандартну кобуру. Завдяки простоті установки, зручністю експлуатації і безкомпромісної надійності цілевказівники LaserMax завоювали заслужену популярність у військових і правоохоронців не тільки в США, але і в багатьох країнах світу. Конструкція "внутрішнього" лазерного целеуказателя запатентована компанією LaserMax більше 20 років тому і до сих пір є їх "візитною карткою", і проводиться тільки цією компанією. Незважаючи на свої малі габарити, целеуказатель показує відмінні результати роботи на різних дистанціях. Розташування цілевказівника безпосередньо поруч зі стовбуром дозволяє ще більш точно і швидко цілитися, що важливо в екстремальній ситуації. Лазерні цілевказівники Guide Rod Lasers повністю водонепроникні і захищені від корозії, що підтверджують численні тести: падіння цілевказівника з висоти п'ятиповерхового будинку на бетон, занурення в морську воду на глибину 66 метрів на 2 години, безвідмовна робота при + 48 З і - 28 С.

Цілевказівники Guide Rod Lasers компанії LaserMax прийняті на озброєння силових відомств багатьох країн світу, що є показником якості продукції.

 

 

 

 

 

Лазерний целеуказатель GLOCK GUIDE ROD LASER розроблений спеціально для моделі Glock 43 і встановлюється замість штатного стрижня поворотної пружини. Завдяки тому, що целеуказатель знаходиться близько до дульному зрізу, забезпечується максимальна наближеність точки прицілювання/попадання.

• Пульсуючий лазерний промінь червоного кольору.

• Двостороннє управління.

Характеристики Целеуказатель LaserMax для Glock43 червоний. 33380016

Вага
  • 17.6 г
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.