• Пистолет пневматический SAS M1911 Tactical 4,5 мм - зображення 1
Пистолет пневматический SAS M1911 Tactical 4,5 мм - зображення 1
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пистолет пневматический SAS M1911 Tactical 4,5 мм

  • Пневматичні пістолети виробництва компанії SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних і розважальних цілей. До того ж, корпус спеціально обважнений, щоб надати користувачеві відчуття тримання в руках бойового пістолета. Саме тому весь модельний ряд має зовнішній вигляд сучасних бойових пістолетів.

    Пістолет SAS M1911 Tactical обладнаний системою Blowback, що імітує хід затвора під час пострілу. Завдяки металевому корпусу, відчутній масі та зовнішньому вигляду сучасної бойової зброї під час стрільби досягається максимальний реалізм. Усі елементи корпусу функціонують точно так само, як справжнього пістолета Colt M1911. Робоча затримка затвора, автоматичний запобіжник на ручці, інтегрована планка Вівера під дулом — все це робить SAS M1911 Tactical чудовим вибором як для стрільця-початківця, який прагне до реалістичності й ефектності, так і шанувальника-колекціонера, що віддає перевагу точності копіювання та стрільбі.

    Модель SAS M1911 Tactical має зовнішній вигляд легендарного пістолета Colt M1911, розробленого самим Джоном Мозесом Браунінгом. За свою понад 100-річну «кар'єру» М1911 використовувався американськими солдатами під час майже усіх великих воєнних подій — Першої та Другої світових війн, Корейської та В'єтнамської війн, а також операції «Буря в пустелі».

Характеристики Пистолет пневматический SAS M1911 Tactical 4,5 мм

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип зводу
Місткість магазина
Особливості
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • gilkasergey
    • Продавець: Stalnoy

    не могли бы Вы добавить больше фото. одна фотка это как-то маловато, было бы неплохо указать вес пистолета из чего сделан!

Дивитися всі відгуки →

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!