Калібр
Тип боєприпасів
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Револьвер пневм. ASG DW 715 Pellet (18612)

Продукція ASG проводиться за ліцензіями компаній-виробників вогнепальної зброї Česká Zbrojovka, Steyr Mannlicher, STI, Dan Wesson та інших. Тому на моделі ASG нанесені всі автентичні маркування, а також унікальний серійний номер. Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2.

Ассортимент ASG предоставляет возможность соприкоснутся с настоящей классикой - легендарным револьвером конструкции Смит и Вессон производства компании Dan Wesson Firearms. Пневматическая версия сохранила мельчайшие детали, как внешнего дизайна (регулируемая мушка), так и внутренней конструкции (ударно-спусковой механизм двойного действия). Из металла изготовлен не только корпус, но и полностью функциональный откидной барабан.
На відміну від класичної конструкції пневматичного пістолета, тут боєприпаси (кульки) встановлюються не в магазин, а в шість спеціальних фальшпатронов, що імітують патрони бойового револьвера. Таким чином, револьвер, як і бойовий аналог, одночасно може бути оснащений тільки шістьма кульками.Накладки рукоятки виготовлені з практичного термопластика ABS з приємною рельєфною поверхнею. Зсунувши накладку те, відкривається камера для установки балона СО2

Характеристики Револьвер пневм. ASG DW 715 Pellet (18612)

Калібр
Тип боєприпасів
Матеріал
  • Пластик
Довжина дула
  • 8 мм
Країна-виробник товару
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!