Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з посиленою газовою пружиною 3-9х40 Sniper AR + кулі

2 відгуки

Код:  268822211

Відгуки покупців про Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з посиленою газовою пружиною 3-9х40 Sniper AR + кулі 2

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Алексей Иванов
  • Продавець: Striker

  Все отлично, хорошая комплектация, пули, защитка для оптики, тряпочка для оптики. Сама оптика и шестигранник для ее установки
  Так же была ещё одна пружина в комплекте.
  Советую сразу покупать чехол для винтовки, очень удобно

 • Володимир Пушкаренко
  • Продавець: Striker

  Товар отримав. Комплектація повна, хоча трішки не відповіла тому, що я очікував. Але я і не уточнював під час дзвінка від менеджера всі подробиці комплектації, довірився побаченому, до речі, зв'язок миттєвий після оформлення замовлення. Додатково запропонували чохол, та комплект для чистки. Чохол взяв, якість нормальна. Комплект для чистки не брав. Відправлення товару в день замовлення. Перейнялись цілісністю чохла, на упаковці наклеїли напис "не резать".. операторам "НП" було дуже цікаво, чому)) Стосовно документів: накладних, гарантійних ...це повна їхня відсутність. Є інструкція до гвинтівки, є інструкція до оптики, ну і чек з "НП". Перший постріл з гвинтівки зроблю в суботу тому відгук по самій зброї, оптиці та відчуттях доповню пізніше, кулі скоріш за все залишаться на пам'ять. Наразі, відчуття, що я зробив правильний вибір магазину, "непевне".

  Переваги:
  Швидкість зв'язку, доставки, повна (хоч і не точна) комплектація. По зброї, та оптиці пізніше.
  Недоліки:
  Відсутність документу який би вказував на купівлю товару в цьому магазині. Без гарантійних талонів. Кулі іншої ваги ніж на картинці 0,68 Hunter, але по факту того ж виробника але 0,62.