Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Gamo P-900 IGT (6111029-IGT)

Пневматичний пістолет Gamo P-900 IGT - однозарядний пневматичний пістолет новинка 2017 року на ринку України від іспанської компанії. P900 IGT є однозарядним пістолетом з переломним стовбуром і газовою пружиною, що помітно поліпшило якість стрільби. Початкова швидкість 125 м/с. Загальний дизайн P900 IGT робить його більш інстинктивним і забезпечує природну лінію прицілювання завдяки яскравій жовтій конструкції цілика і регульованою опто-волоконної мушці. Система ударно-спускового механізму пневматичного пістолета P900 IGT також є запатентованою Gamo: SAT "Smooth-Action Trigger" робить спусковий механізм дуже чутливим і регулюються на 2-етапний або 1-ступінчастий постріл, із зразковим зусиллям спуску в 2 кг. P900 IGT також має ручний запобіжник, розташований позаду спусковий скоби.

GAMO P900 IGT є однозарядним пістолетом з переломним стовбуром, чий казенник прийме за один раз тільки одну металеву кулю 4,5 мм/.177; він сумісний з усіма кулями 4,5 мм/.177, за винятком куль сферичної форми. Поршень P900 IGT вимагає зусилля спуску 21 фунта / 9.5 кг; сам пневматичний пістолет в основному виготовляються з металу і полімеру ABS, його довжина становить 12.6 дюйма / 32 див. Нарізний ствол з долами і з полімерним покриттям довжиною 6.2 дюма / 16 див. Стовбур забезпечить високу точність, в той час як прогумована рукоятка з насічками надасть чудову стабільність хвата.

Характеристики Пневматичний пістолет Gamo P-900 IGT (6111029-IGT)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип прицілу
Матеріал
  • Пластик і метал
Довжина дула
  • 160 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!