- Андрій Х***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Дуже прикольний набір ще з чихлом не просто чорний а камуфляж оремо подяка!
- Дмитро Ю***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Не поганий набір за свої кошти!
- Переваги:
- Ціна -якість
- Недоліки:
- Слабкий шомпол!
- Євген Е***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Супер
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Гарний комплект за ці гроші, всі різьби без браку у комплекті є bore snake, швидка відправка. Дякую.
- Переваги:
- Комплектність, компактність.
- Анна С***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Гарний набір, все є для чищення. Комплектація повна, гарно виглядає. Кейс невеличкий, компактний
- Переваги:
- Компактний, є все необхідне для чищення
- Недоліки:
- Поки не знайшли
- Стець Р***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Хороший за таку ціну
- Переваги:
- Ціна-якість
- Недоліки:
- Складний шомпол може прогинатись при великій нагрузці на нього
- Игорь М***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Гарна комплектація, гарний кейс.
- Дмитро Л***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Набір непоганий. Зняв зірку за дефекти у різьбі шомпола.
- Переваги:
- Ціна-якість
- Недоліки:
- Шомпол із дефектами
- Малиночка А***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Процавец оперативно решил возникший вопрос, в виде извинений отправил бойцу ЗСУ еще один набор в подарок. Спасибо! Слава Україні!
- Переваги:
- Отличный набор
- Недоліки:
- нет
- Малиночка А***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
заказывал для отправки в ЗСУ - получил на точке выдачи, открыл чехол, вроде бы все на месте, закрыл, перенес на НП, - доехало - не хватает "Возвратная T-образная ручка, складная".
вопрос к Продавцу - есть возможность "добрать" ее? как бы без ручки все остальное непонятно куда прикручивать( Надеюсь, это разовая акция.- Переваги:
- нет
- Недоліки:
- недостача
- Алексей С***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Добре. Вже використовував.
- Іван К***Відгук від покупця. Продавець: WeisMarket
Замовлення було швидко оформлене, відправлено, отримано! Почав користуватись, з важкими ржавчинами та нагарами йоржики справляються, але імовірно на довго не вистачить.
Поки все чудово, нарікань немаю!
