Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764)

Код:  52148178

 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 1
 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 2
 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 3
 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 4
 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 5
 • Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 6
Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764) - зображення 1
Максимальна кратність, х
 • 20
Мінімальна кратність, х
 • 6.5

Опис Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764)

Розташована в першій фокальній площині сітка прицілів Barska Tactical дає змогу користуватися всіма перевагами далекомірної сітки Mil Dot на всьому діапазоні збільшень. У разі зміни збільшення розміри сітки збільшуються пропорційно розмірам цілі, що дає змогу безпомилково орієнтуватися в розмірах і відстані до цілі незалежно від установленої кратності. Barska Tactical 6,5-20x40 FFP (IR Mil-Dot) + Rings — це функціональний тактичний приціл для стрільби на середніх і далеких дистанціях. Також завдяки великому збільшенню, далекомірній сітці й наявності бічного відстроювання паралакса приціл можна використовувати для спортивної стрільби й філдтаргету. Корпус прицілу монолітний, ударостійкий, водонепроникний, газонаповнений, і має повністю просвітлену оптику. Приціли призначені для роботи з потужними нарізними гвинтівками великих калібрів. Завдяки механізму Accu-Lock забезпечується висока точність і не потрібне додаткове підстроювання механізму уведення поправок навіть після серії пострілів. У базовій комплектації приціл постачається з якісними кріпильними кільцями на планки типу Weaver/Picatinny.

На всю оптику прицілу багаторазово нанесено просвітлювальне покриття високої інтенсивності в зелених тонах. Таке просвітлення наноситься для того, щоб забезпечити пропускання максимальної кількості світла через оптичну систему й отримання контрастного та світлого зображення, відсікаючи водночас небажані УФ-промені.

Як і належить, корпус прицілу вироблений монолітно з анодованого авіаційного сплаву алюмінію, повністю герметичний, і відповідає максимальному для оптики рівню водозахисту IPX7. Внутрішній об'єм корпусу заповнений інертним азотом, а отже, оптика не пітніє зсередини в разі перепаду температур.

Приціл обладнаний зручною бічною системою відстроювання паралакса SF (Side Focus) на відстані від 30 ярдів до нескінченності. Для швидкого наведення різкості на ціль передбачена система фокусування Fast Focus на окулярі.

Барабани уведення поправок по вертикалі та горизонталі в прицілі закриті та мають ціну поділки 0,25 МОА. Вони захищені алюмінієвими закрутними кришками, однак за відкручених кришок поправки можна уводити без спеціального інструменту. Система Accu-Lock є пружною довговічною звитою пружиною, яка забезпечує точне повернення механізму уведення поправок після імпульсу відбою під час стрільби. Також конструкцією передбачена можливість калібрування барабанів для фіксації початкової точки введення поправок на позначці "нуль".

Прицільна сітка Mil Dot розташована в першій фокальній площині (FFP), що дає змогу користуватися нею як далекомірною, і максимально точно визначати відстань до цілі на всьому діапазоні збільшень, водночас правильно зробити поправку на вітер і врахувати траєкторію падіння кулі.

Сітка має 11 рівнів підсвітки зеленого кольору. У нічний час доби зелений колір є менш подразнювальним для очей і дає чіткі контури прицільної марки, не засвічуючи площину спостереження.

Сітка прицілу викарбувана на скляній поверхні, що в рази підвищує її стійкість до потужної віддачі зброї великого калібру.

До комплектації прицілу входять дюймові кріпильні кільця. Кільця мають кріплення на планку Weaver/Picatinny.

Характеристики Оптичний приціл Barska Tactical 6.5-20x40 мм FFP (IR Mil-Dot) + кільця (925764)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 1"
Максимальна кратність, х
 • 20
Мінімальна кратність, х
 • 6.5
Підсвітка прицільної марки
Посадкове місце (діаметр кілець)
Відстроювання від паралакса
Особливості
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.