Збільшити шанси вижити під час збройного конфлікту допоможуть бронежилети, що не перший рік рятують життя військовослужбовців. Не одну сотню років вояки намагалися захистити своє тіло під час битв. Раніше для цього використовували добре спресовану шкіру, метал. Усі ці обладунки були по-своєму незручні. Деякі недостатньо міцні: люди гинули, але вважали це за свій обов'язок. Зараз захищати Батьківщину — обов'язок кожного чоловіка, але рівень його безпеки неабияк зріс завдяки куленепробивним виробам. У вісімдесяти відсотках випадків вони рятували життя, беручи удар на себе.

Різновиди бронежилетів

  • Бронежилет прихованого носіння. Такий різновид носять під легким одягом. Це може бути сорочка або футболка, злочинець не помітить виріб, упіймавшись на хитрощі. Зазвичай жилети мають світлий колір, щільно прилягають до тіла, але якісно виконують свою функцію.
  • Бронежилет зовнішнього носіння. Легкий виріб, що може витримувати ураження різними калібрами. У деяких випадках рятує від поранень гострим предметом. Найпоширеніший варіант у місцях антитерористичних дій. Деякі моделі мають розвантажувальну систему.
  • Бронепластини. Захищають грудну порожнину, обов'язковий складник жилета. Їх виготовляють з високоякісного міцного металу. Вони витримують досить великі навантаження, намагаючись усіма способами зберегти життя.

Матеріали виробу

Усі бронежилети виготовляють за допомогою висококласних технологій. Вироби не мають навіть мінімальних похибок, адже згодом це може призвести до смерті власника. Усі моделі поділяють на класи, що мають свої особливості. Однак усіх їх об'єднує одне — матеріали, з яких їх виготовляють. Найчастіше це титанові пластини, арамід, міцна сталь, деякі компанії використовують кевлар. Така сировина досить міцна, якісна, на сьогодні ці деталі не можна замінити. Принцип не змінюють уже багато років, просто вдосконалюють його з роками.

Шиють захисні жилети із п'ятдесяти шарів балістичної тканини, використовуючи ватин. Усі деталі зшивають за допомогою армованих ниток. З їхньою допомогою набагато зменшено ймовірне розривання в деякій ситуації. Завершують процес, вставляючи титанові пластини в заздалегідь зшиті кишені.

Якісні виробники знають: що більше шарів тканини використовують під час пошиття, то надійніший бронежилет. Єдина хиба – не можна швидко пересуватися, оскільки вагу набагато збільшено. Фірми намагаються знайти альтернативний варіант.

Особливість усіх захисних виробів — їхня чимала вага, носити його довго майже неможливо. Вагу предмета варійовано від двох до двадцяти кілограмів. Сильно тисне на тіло, порушуючи теплообмін. Часто це призводить до знепритомлення, теплового удару. Часто використовувати жилет шкідливо для здоров'я.

Поради щодо вибору

Перш ніж вибрати бронежилет, варто розуміти, що купувати його — особлива відповідальність. Іноді навіть куля малого калібру може завдати каліцтва. Добираючи товар, зважайте на всі деталі та безліч характеристик. Передусім потрібно встановити рівень захищеності товару. Це найголовніший критерій, про нього свідчить матеріал і конструкція жилета. Якщо ви купуєте жилет уперше, потрібно уточнити подробиці в консультанта. Низька ціна в такому разі зіграє злий жарт. Ліпше вибирати дорожчі варіанти, у яких немає непотрібних додаткових функцій.

Важливий розмір покриття виробу, він має закривати життєво важливі органи. Деякі люди добирають жилет, зважаючи на зовнішній вигляд, але важливо добирати броньований агрегат за розміром. Більше чи менше — усе це завдасть дискомфорту під час пересування, потрібно розглядати модель, яка сидить бездоганно. Потрібно, щоб агрегат можна було легко одягати, добре підійде універсальний варіант. З огляду на фізичні особливості варто правильно визначити вагу, щоб довго носити жилет. Не зайве почитати відгуки в інтернеті, порадитися з друзями.

Показати ще 60 товарів