Оптичний приціл Discovery HD/34 FFP 3-18Х50 SFIR (HD/34 FFP 3-18Х50)

Код:  92183876

Максимальна кратність, х
 • 18
Мінімальна кратність, х
 • 3

Опис Оптичний приціл Discovery HD/34 FFP 3-18Х50 SFIR (HD/34 FFP 3-18Х50)

Приціл оптичний HD / 34 FFP 3-18x50 SFIR

Discovery HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR - оптичний приціл високої якості. Прицільна сітка прицілу розташована в першій фокальній площині. Кратність збільшення оптики змінюється в межах 3-18х. Приціл сумісний з пневматикою СО2, пневматикою РСР, пружинно-поршневою пневматикою класу "Магнум" і вогнепальною зброєю калібром до .50BMG.
 
Оптика

Всі лінзи оптичного прицілу HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR виготовлені з якісного оптичного скла і забезпечені багатошаровим покриттям. Завдяки цьому покриттю світлопропускання лінз поліпшується в усьому спектрі видимого світла. Коефіцієнт світлопропускання окремих лінз перевищує 95%, що створює реалістичне і чітке зображення при денному освітленні і покращує видимість в сутінках.
 
Особливості конструкції

Корпус прицілу HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR Discovery виготовлений з цільної заготовки високоміцного алюмінієвого сплаву марки T-6061, що має діаметр 30 мм.
Корпус прицілу заповнений азотом і герметизований високоякісними гумовими ущільнювачами. Це охороняє лінзи прицілу від запотівання і виникнення конденсату при зміні температури і вологості середовища. Волога не потрапить всередину прицілу. Всі зовнішні деталі мають водостійке антикорозійне покриття.
Як зовні, так і всередині, на корпус методом анодування, нанесено чорне матове покриття, яке не стирається, не дряпається і забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики.
 
Прицільна сітка в першій фокальній площині

Сітка прицілу HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR знаходиться в першій фокальній площині (FFP - First Focal Plane).
Прицільні сітки, розташовані в першій фокальній площині масштабуються разом зі зміною кратності прицілу. Це значно підвищує комфорт стрілка, бо тому не доведеться складати таблиці та перераховувати ціну поділки розмітки при кожному показнику збільшення.

Прицільна сітка типу BDC - комфортна для огляду, і забезпечує ефективність точного прицілювання і дозволяє виробляти поправки навіть без залучення настроювальних барабанчиків.
BDC (Bullet Drop Compensation - компенсація падіння кулі) - це багатофункціональна сітка, що забезпечує максимально точне прицілювання на різних відстанях. Вона допомагає знаходити і вести ціль на різних дистанціях, визначати відстань до цілі і компенсувати падіння кулі під час польоту.
У варіанті прицілу HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR вона відрізняється підвищеною інформативністю, в порівнянні з базовими сітками такого типу, і доповнена параболою далекомірної шкали.
 
Підсвічування

IR - скорочення від Illuminated reticle, що перекладається як "прицільна сітка з підсвіткою". Підсвічування червоного кольору з 5 рівнями яскравості і з проміжною позицією виключення підсвічування між рівнями яскравості дуже зручна при різних рівнях освітлення.
 
Механізм внесення поправок

Обнуляє відкриті барабанчики з системою фіксації і кроком кліка в 1/10 Mil (Milrad, мілірадіан). Барабанчики зручні налаштування монеткою (монеткою, а не ключем фіксуємо нуль) і не менш зручні для ручної настройки. Блокування барабанів здійснюється натисканням.
 
Налаштування від паралакса

Також вимагає пояснення те, що криється за абревіатурою SF. Вона означає, що приціл оснащений можливістю відбудови паралакса. При SF механізм відбудови паралакса розміщений збоку прицілу: Side Focusing, на відміну від AO (Adjustable Objective), коли кільце настройки знаходиться прямо на об'єктиві. Бічна настройка краще тим, що є можливість крутити кільце відбудови паралакса не мені положення напоготові для стрільби, чого у варіанту AO - немає.

Паралакс - це умова, яка виникає, коли зображення не зовсім точно сфокусовано на площині сітки. Виглядає паралакс як помітне відносне зміщення сітки і цілі, коли стрілок рухає головою, або, в крайніх випадках, що не сфокусоване зображення.
У прицілів для стрільби з нарізної зброї кратності 11х або вище є можливість налаштування на безпаралаксну роботу. Паралакс усувається за допомогою пристрою відбудови на корпусі HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR-Discovery.
 
Особливості конструкції

Окремо слід зазначити надійність і міцність прицілу HD / 34 FFP 3-18х50 SFIR-Discovery. Корпус прицілу - суцільна металева конструкція, монотруба з авіаційного алюмінію. Moнoлітний yдapoміцний ĸopпyc витривалий до сильної віддачі, витримує занурення в вoдy і навіть найбільш cypoві пoгoдні yмови.
Азотонаповнення та загальна герметичність високої якості - забезпечують приціл захистом від води, туману і запотівання. Приціл безвідмовний навіть при довготривалому використанні під дощем і в умовах з іншими опадами. Зaпoвнення внyтpішніх пoрожнин азотом забезпечує тривалу гepмeтичність і максимальний захист від вологи і внyтpішнього зaпoтівання, і, до того ж довгий час зберігає внyтpішнє  пoĸpиття, пpoĸлaдĸи і гepмeтики в первинному стані.
 
Комплектація

У комплекті з прицілом йдуть захисні кришки типу фліп-ап, світлозахисна бленда, елемент живлення CR2032 і низькі кріплення-кільця для установки на зброю.

Характеристики Оптичний приціл Discovery HD/34 FFP 3-18Х50 SFIR (HD/34 FFP 3-18Х50)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 34 мм
Максимальна кратність, х
 • 18
Мінімальна кратність, х
 • 3
Підсвітка прицільної марки
Налаштування від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 50 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.