Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO)

Код:  245331403

 • Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 1
 • Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 2
 • Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 3
 • Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 4
 • Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 5
Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO) - зображення 1
База кріплення
Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3

Опис Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO)

VT-1 3-9х40 AO — Discovery — приціл, що має чудовий набір якостей і характеристик.

Він призначений для застосування з вогнепальною зброєю калібром аж до .223 rem/5.56 NATO/5.45, а також пневматикою CO2 і РСР.

Приціл має змінне наближення від 3x до 9x. Настроювання наближення здійснюється кільцем на окулярі. Також на окулярі розміщене кільце діоптричного настроювання.

Настроювання паралакса здійснюється настроювальним кільцем на об'єктиві.

Діаметр вхідної лінзи становить 40 мм, що забезпечує прицілу гарну світлосилу, а також вихідну зіницю діаметром 13.3-4.45 мм (залежно від збільшення). Останній показник забезпечує очам стрільця високий комфорт і низьку стомлюваність навіть у разі тривалого спостереження та прицілювання, як вдень, так і в сутінку, що наближається.

Прицільна сітка типу Mil Dot розміщена в другій фокальній площині, а отже, товщина ліній прицільної сітки залишається незмінною під час зміни наближення видимого зображення. Таке рішення неабияк полегшує прицілювання у дрібні та віддалені цілі, чим забезпечує підвищення точності стрільби. Також такий принцип будови спрощує приціл і робить його надійнішим.

Природно, певну складність для стрільця може становити той факт, що ділення прицільної сітки не масштабуються разом зі збільшенням-зменшенням видимого зображення. Стрільцю самому знадобиться запам'ятати ціну поділки сітки для різних показників наближення (або скласти таблицю).

В принципі, приціли з прицільною сіткою у другій фокальній площині, завдяки своїй простоті та надійності, досі — найпоширеніші у світі. Мало того, саме з такими прицілами стрільці різних країн світу полювали й провоювали майже все двадцяте століття (включно зі світовими війнами). Мабуть, це найкращий доказ їх практичної функціональності.

Механізм внесення поправок представлений двома барабанчиками з ціною поділки на 1/4 MOA. Запас поправок за висотою та горизонтом становить 70 MOA. Барабанчики виготовлені такими, що обнуляються, так що ви легко можете привласнити нульову позначку початковій точці внесення поправок. Водночас ви можете не турбуватися, що ваші параметри зіб'ються, позаяк барабанчики надійно закриваються кришками на нарізних з'єднаннях (і це, мабуть, найнадійніший спосіб).

Труба прицілу виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, вона герметична та наповнена інертним газом, що запобігає запотіванню оптики.

Досить узяти VT-1 3-9х40 AO — Discovery в руки, й стає очевидною висока якість його виготовлення. А якщо ви на цьому не зупинитеся й почнете користуватися цим прицілом, ви вкрай швидко переконаєтеся, наскільки він зручний, ергономічний, скільки можливостей він вам надає. Через цей приціл просто приємно цілитися. І це, мабуть, найкраще підтвердження того факту, що своїх грошей він безперечно вартує.

Крім прицілу, до комплекту постачання входять захисні кришки-фліпи, серветка для протирання оптики, а також роздільні монтажні кільця під кріплення типу «ластівчин хвіст».

Характеристики Оптичний приціл Discovery VT-1 3-9х40 AO (VT-1 3-9X40 AO)

База кріплення
Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 25.4 мм
Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3
Підсвітка прицільної марки
Відстроювання від паралакса
Діаметр передньої лінзи
 • 40 мм
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1/4 MOA
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.