Оптичний приціл Discovery VT-2 3-12х44 SFIR (VT-2 3-12х44)

Код:  92186540

Максимальна кратність, х
 • 12
Мінімальна кратність, х
 • 3

Опис Оптичний приціл Discovery VT-2 3-12х44 SFIR (VT-2 3-12х44)

Discovery VT-2 3-12х44 SFIR - бюджетний приціл-універсал, який підійде, як мисливцям, так і спортсменам. Приціли серії VT-2 сумісні з пневматикою CO2 і PCP і з вогнепальною зброєю аж до гвинтівок і карабінів під патрон .308 Win або 7.62х51 NATO.

Приціл Discovery VT-2 3-12х44 SFIR володіє оптичним збільшенням 3-12х, прицільною сіткою Half Mil-dot (півмилі-дот, HMD). Дана модель буде найбільш ефективна на ближніх і середніх дистанціях. Подібні оптичні приціли вважаються найбільш універсальними. Вони добре підходять для полювання в умовах лісу.
Приціл забезпечений двоколірним регульованим підсвічуванням прицільної сітки, що значно розширює його функціональність і вдало доповнює хороші показники світлосили оптики даної моделі.
Проте максимальна кратність прицілу становить 12х, для підвищення точності приціл забезпечений механізмом відбудування від паралакса.
Приціл в цілому легкий, компактний і зручний в експлуатації.
Детальніше варто згадати такі технічні особливості даної моделі:
 
Якісна оптика

Лінзи прицілу виготовлені з якісного оптичного скла. Ви не побачите в полі зору ніяких артефактів або спотворень. Світлосильні характеристики лінз значно посилені багатошаровим покриттям. Така оптика забезпечує прицілу дивовижну для його ціни чіткість і яскравість зображення.

Діаметр об'єктива дорівнює 44 мм. Досить велика вхідна зіниця ще більше підвищує світлосилу прицілу.
Окуляр має функцію діоптрійного налаштування, що корисно для людей зі слабким зором.
Показник діаметра вихідної зіниці в цій моделі становить 14,66-3,66 мм, що робить її комфортною і не стомлюючою для очей.
Алюмінієва труба прицілу герметична і заповнена азотом, а значить лінзи як слід захищені від запотівання і випадання конденсату.

Варто відзначити, що чіткість і яскравість видимого зображення в даній моделі дивно високі для прицілу бюджетної цінової категорії. І нехай вони поступаються дорогим (набагато дорожчим) брендовим моделям, показники аналогічних бюджетних марок вони явно перевершують. Discovery VT-2 3-12х44 SFIR має вкрай вдале співвідношення ціни і якості, що робить його вигідною і цікавою покупкою.
 
Міцна продумана конструкція

Металевий корпус прицілу VT-2 3-12х44 SFIR Discovery - цілісна труба з авіаційного алюмінію марки T-6061. Віддачу вогнепальної зброї приціл VT-2 3-12х44 SFIR витримує більш ніж гідно. Якщо в описі моделі зазначено, що вона витримає віддачу .308 Win, не сумнівайтеся, вона її витримає. Якщо вказано, що модель має герметичний корпус, значить так це і є.

Як зовні, так і всередині, на корпус прицілу за допомогою анодування нанесено стійке чорне матове покриття. Всі рухомі частини корпусу мають профільовану накатку, завдяки чому налаштування прицілу навіть в товстих зимових рукавичках не складе проблем.

Азотонаповнення та загальна герметичність - роблять приціл VT-2 3-12х44 SFIR Discovery максимально захищеним від води, туману і запотівання. Приціл не втрачає працездатності навіть при довготривалому використанні під дощем і іншими опадами. Заповнення внутрішніх обсягів азотом забезпечує не тільки герметичність, але і надовго залишає в цілісності внутрішні покриття, пpoĸлaдĸи і з'єднання в незмінному стані.
Виробник використовує найсучасніші технології виробництва оптики, завдяки чому приціли від Discovery Optics володіють одними з кращих технічних характеристик серед бюджетних оптичних прицілів на ринку.
 
Підсвічування

Підсвічування двоколірне: зелене і червоне. З регулюванням рівня яскравості, що актуально в умовах мінливої ​​освітленості і при зміні часу доби.
 
Прицільна сітка в другій фокальній площині

Прицільна сітка розташована в другій фокальній площині (SFP - Second Focal Plane), між обертаючою системою і окуляром. Головна особливість такого розташування, - при різних величинах кратності, прицільна сітка цього прицілу залишається незмінно тонкою. Іншими словами, вона не масштабується. Це робить стрілянину на великих дистанціях, по дрібним об'єктам і мішенях, - максимально зручною. Хоч і дещо ускладнює внесення поправок при різних кратностях (зазвичай в таких моделях розмітка сітки вірна при максимальному наближенні).
В принципі, таке рішення є традиційним і широко поширеним в бюджетних моделях.

Прицільна сітка типу Half Mil-dot не заважає огляду, і полегшує внесення поправок під час стрільби.
Головна відмінність HMD від звичайної прицільної сітки типу Mil-Dot полягає в тому, що тут є додаткові перетини, що відзначають півмилі. У цій сітки всі компоненти мають строго регламентовані розміри, відстані між усіма її елементами також вивірені. Завдяки цьому спрощується визначення відстані до цілі, або розміри цілі, з прийняттям правильної поправки на вітер, а також визначення траєкторії падіння кулі.
 
Механізм внесення поправок

Оснащений зручним механізмом введення поправок, з мінімальною ціною за клік - ¼ MOA. Барабанчики поправок - відкриті, з можливістю їх блокування і фіксації нуля.
Можливість обнулення передбачена конструкцією.
 
Налаштування від паралакса

Відбудова паралакса здійснюється колесом на лівій стороні прицілу (що і зазначено в маркуванні абревіатурою SF (Side Focus)). Таке рішення значно покращує ергономіку прицілу, що дозволяє стрілку не тягнутися до об'єктиву під час налаштування.

Маркування SF (Side Focusing) говорить про те, що механізм відбудови паралакса у цій моделі розташоване збоку на корпусі. Бічна настройка краща тим, що є можливість крутити кільце відбудови паралакса не змінюючи положення підготовки для стрільби, чого у варіанту AO - немає.
 
Комплектація

Discovery VT-2 3-12х44 SFIR укомплектований захисними кришками для об'єктива і окуляра і багатофункціональною світлозахисною блендою.

Характеристики Оптичний приціл Discovery VT-2 3-12х44 SFIR (VT-2 3-12х44)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 1"
Максимальна кратність, х
 • 12
Мінімальна кратність, х
 • 3
Підсвітка прицільної марки
Налаштування від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 44 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Відео з Оптичний приціл Discovery VT-2 3-12х44 SFIR (VT-2 3-12х44)