Що таке зброя під патрон Флобера

Різна зброя під патрон Флобера знадобиться для різних потреб, залежно від уподобань і потреб покупця. Нещодавно поширювався стереотип про можливість використання в цілях захисту. Був зруйнований думками та відгуками експертів. Він не тільки не підходить для цього, але ще й максимально непридатний у таких умовах.

Факт пояснюється маленьким діаметром кулі. Безсумнівно, завдяки випадку або через необачність може призвести до травмування людей або навіть пробити м'які тканини, а то й того гірше — застрягти в них. Однак, це абсолютно воля випадку. Підтверджено, що цим знаряддям набагото безпечніше користуватися в спортивній стрільбі або просто для розваги, на кшталт, попадання у мішені. Це зовсім не означає, що стріляти з нього можна всюди. Правильнішим буде підбирати спеціальні безлюдні місця, а краще стрільбища, обладнані саме під цей різновид дозвілля.

Ідея створити зброю під патрон Флобера зародилася в далекому 1845 році у Франції. Саме в цей час професійні стрілки та прихильники змогли випробувати нове на той період знаряддя. Тоді воно виконувало зовсім інше призначення. Нерідко його застосовували фігури кримінальної епохи для грабежів, розбоїв та іншої незаконної діяльності.

Зараз же, коли збройовий асортимент неймовірно поповнився, у такому агрегаті просто немає гострої потреби. До нього ставляться з повагою, як до раритету та надбання минулих часів. Попри втрату актуальності, трапляється він досить часто та користується високим попитом, разом зі щораз більшою популярністю. Це зумовлене тим, що такі пістолети одні з небагатьох, на які не вимагається дозвіл. Це пов'язано з тим, що вони були визнані не травмонебезпечними та практично нешкідливими. Дійсно, потужність більшості різновидів досить низька, щоб завдати серйозні каліцтва. Швидкість пострілу найчастіше сягає не більш ніж 180 м/сек. Цього цілком досить, щоб вразити порцелянову тарілку, але недостатньо для того, щоб пробити людську кістку.

Технічні та зовнішні характеристики

До основних параметрів продукції можна віднести гучність пострілу. Найчастіше це не є чимось суттєвим. Гучний звук під час виштовхування снаряда просто надає більшої ефектності. Говорячи знову ж про сутички з недоброзичливцями, такий вплив може зіграти свою роль, залякавши супротивників.

Щодо конструкційних особливостей, зброю під патрон Флобера представлено переважно револьверами. Така конструкція має елегантний вигляд, порівнюючи з тими ж громіздкими та грубими пістолетами Макарова. Відмінності між ними полягають і у снаряді. Якщо в останніх він має великий діаметр, то в цьому випадку це всього лише невелика лита кулька в 4 міліметри та вагою не більш ніж 0,5 грама.

Говорячи про візуальні достоїнства, можна зазначити гарне руків’я. Воно може бути виготовлене з різних матеріалів. Підкреслити статус власника допоможе дерев'яна ручка. Вона має воістину шикарний вигляд. Дерево сотні років уже не поступається за зовнішніми якостями іншим аналогам. Агрегати з такою ручкою, зазвичай, і вартість матимуть відповідну. Їх прийнято вважати різновидами дорогого сегмента.

Як зробити вибір

Перед тим, як вибрати — необхідно зрозуміти практичність покупки та її цільову потребу. Як уже говорилося раніше, захистити себе за допомогою нього буде проблематично, а ось завдати собі травми з необережності цілком легко. Тому варто зрозуміти спочатку, чи потрібне воно взагалі, адже в принципі не так принципово, з чого робити дірки в банці або старих ляльках.

Перш ніж спустошувати гаманець — важливо визначити, чого хочеться від такого придбання. Для любителів ностальгії й романтики — це буде ідеальним рішенням. Також чудово підійде як подарунок чоловікові. Такий презент підкреслить повагу й авторитетність і подарує незабутні відчуття занурення в моменти дитячих війн. Не варто поспішати з висновками про те, що пушка підійде тільки для сильної половини людства. Є цілі лінійки дамських модифікацій, які відповідають за розміром і дизайном. Цінова політика в них така ж, як і чоловічих варіацій.

Зброя під патрон Флобера

Показати ще