Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111)

Код:  5842731

 • Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111) - зображення 1
 • Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111) - зображення 2
 • Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111) - зображення 3
 • Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111) - зображення 4
Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111) - зображення 1
Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3

Опис Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111)

Компанія Hawke Optics подбала про власників гвинтівок одного з найпоширеніших калібрів .17 Mach 2 (4.37×18.1 мм R), створивши для них оптику зі спеціальною прицільною сіткою Rimfire .17 Mach 2. Нова серія оптичних прицілів Hawke Vantage IR — тепер ще більш стійка до потужної віддачі та рекомендована для встановлення на вогнепальні та пневматичні гвинтівки будь-якого калібру. Приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G має монолітний корпус з авіаційного алюмінію, вигравірувану прицільну сітку з червоною й зеленою підсвіткою, систему швидкого фокусування й дуже плавний і точний механізм зміни збільшення. Кожна оптична поверхня має одинадцять шарів просвітлювального покриття для передавання зображення високої якості. Hawke Vantage IR — новий стандарт якості у своїй ціновій категорії.

Головна характеристика будь-якого прицілу — це якість оптики. Приціли Hawke Vantage IR належать до оптичних приладів із високою якістю оптики. На всі оптичні поверхні (ахроматичний обʼєктив, окуляр і обертальна система) нанесено 11 шарів просвітлювального покриття, яке значно зменшує втрати світла при відбитті та забезпечує високу роздільну здатність зображення цілі.

Ударостійкий корпус виготовлений із легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Як зовні, так і всередині методом анодування корпус покритий чорним матовим покриттям, яке не стирається, не дряпається й забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Усі рухомі частини корпусу мають профільовану накатку, завдяки чому налаштування прицілу навіть у товстих зимових рукавичках не становитиме проблем.

Корпус герметичний, захищений від попадання води та наповнений сухим азотом, щоб уникнути запотівання оптики зсередини в разі перепаду температур.

Приціли мають попереднє заводське відстроювання паралакса на 100 ярдів (91 м). Для швидкого наведення різкості на ціль передбачена система фокусування Fast Focus на окулярі.

Низькопрофільні барабани введення поправок по вертикалі та горизонталі обладнані спеціальною берилієвою пружиною, яка перешкоджає "відведенню" прицільної сітки. Барабани мають ціну кліка 0,25 МОА. Вони заховані під невисокими алюмінієвими кришками. Поруч із барабанами введення поправок розташований реостат для регулювання яскравості та перемикання кольору підсвічування прицільної марки.

Rimfire .17 Mach 2 — це спеціальна сітка, розроблена компанією Hawke Optics для спортивної стрільби та полювання на дрібну дичину. Сітка максимально точно спеціалізована під гвинтівки для стріляння патронами кільцевого спалахнення .17 Mach 2 (Калібр 4,37) з початковою швидкістю польоту кулі 640 м/с, з висотою встановлення прицілу 45 мм. Сітка має перехрестя типу Duplex зі спеціальною розміткою, завдяки якій можна прицільно стріляти з кроком у 25 ярдів. Одного разу пристрілявши приціл на відстань 100 ярдів, за допомогою цієї прицільної сітки можна легко визначати траєкторію кулі на відстані до 350 ярдів. Отже, максимальна дальність розрахунку траєкторії кулі подібна до ефективної дальності стріляння патроном .17 Mach 2. Параметри такої сітки коректні при максимальному збільшенні 9х. Указана прицільна сітка надзвичайно проста та зручна й може використовуватися з успіхом також для стріляння з пневматичної зброї. Персональну адаптацію сітки під конкретну зброю й тип снаряда дасть змогу зробити безплатний балістичний калькулятор X-ACT, розміщений на сайті виробника.

Неабиякою перевагою є те, що сітка викарбувана на скляній пластині. Це забезпечує практично 100% захист сітки від руйнівного впливу різновекторної віддачі пружинно-поршневої пневматики.

Важливим моментом є наявність двокольорової підсвітки прицільної сітки. Червоне підсвічування більш яскраве і ним зручніше користуватися в денний і вечірній час доби. У нічний час менш подразний для очей зелений колір дає чіткі контури прицільної марки та не засвічує зону спостереження. Кожен із кольорів має 5 ступенів яскравості.

Характеристики Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 Rimfire .17 Mach 2 R/G (922111)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 1"
Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3
Підсвітка прицільної марки
Відстроювання від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 40 мм
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1/4 MOA
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.