Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118)

1 відгук

Код:  5834679

 • Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118) - зображення 1
 • Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118) - зображення 2
 • Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118) - зображення 3
 • Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118) - зображення 4
Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118) - зображення 1
Максимальна кратність, х
 • 4

Опис Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118)

Нова серія оптичних прицілів Vantage утілила найкращі характеристики оптики компанії Hawke: простота використання, надійність конструкції й доступна ціна. Завдяки монолітному алюмінієвому корпусу ці приціли тепер ще більш стійкі до потужної віддачі та рекомендовані для встановлення на вогнепальні та пневматичні гвинтівки будь-якого калібру. Оптичні приціли Hawke Vantage з корегуванням паралакса на об'єктиві та сіткою Mil Dot якнайкраще відповідають очікуванням власників потужних пневматичних гвинтівок. Якість збирання прицілу, витривалість і гідна оптика дають змогу розкрити весь потенціал пневматики як високоточної зброї. На водонепроникний, азотонаповнений корпус прицілу методом анодування нанесене стійке матове покриття. Отже, приціли Hawke Vantage розраховані на тривалий час експлуатації під навантаженнями навіть у складних погодних та експлуатаційних умовах, незалежно від того, встановлені вони на пневматичну чи вогнепальну зброю. Hawke Vantage — новий стандарт якості у своїй ціновій категорії.

Головна характеристика будь-якого прицілу — це якість оптики. Приціли Hawke Vantage належать до оптичних приладів із високою якістю оптики. На всі оптичні поверхні (ахроматичний обʼєктив, окуляр і обертальна система) нанесено 11 шарів просвітлювального покриття, яке значно зменшує втрати світла при відбитті та забезпечує високу роздільну здатність зображення цілі.

Ударостійкий монолітний корпус виготовлений із легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Як зовні, так і всередині на корпус методом анодування нанесене чорне матове покриття, яке не стирається, не дряпається й забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Усі рухомі частини корпусу мають профільовану накатку, завдяки чому налаштування прицілу навіть у товстих зимових рукавичках не становитиме проблем.

Корпус герметичний, захищений від попадання води та наповнений сухим азотом, щоб уникнути запотівання оптики зсередини за перепадів температур.

відстроювання паралакса проводиться широким кільцем на об'єктиві в діапазоні від 9 метрів до нескінченності. Об'єктив підпружинений потужною пружиною, що є механізмом компенсації відбою. Для швидкого наведення різкості на ціль передбачена система фокусування Fast Focus на окулярі.

Низкопрофільні барабани введення поправок по вертикалі та горизонталі мають спеціальну берилієву пружину, яка запобігає «зсуву» прицільної сітки. Барабани мають ціну кліка 0,25 МОА. Вони заховані під невисокими алюмінієвими кришками.

Mil Dot — це одна з найбільш універсальних прицільних сіток, усі компоненти цієї сітки мають строго регламентовані розміри, відстані між усіма елементами також регламентовані. Завдяки цьому не проблема визначити відстань до цілі, прийнявши водночас правильну поправку на вітер і визначити траєкторію польоту та падіння кулі. Пропонований Mil Dot вірний у разі 10-разового збільшення. Для інших збільшень лінійні та кутові розміри визначаються методом інтерполяції або за спеціальними таблицями. Персональну адаптацію сітки під конкретну зброю й тип снаряда дасть змогу зробити безплатний балістичний калькулятор X-ACT, розміщений на сайті виробника.

Характеристики Оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 AO Mil Dot (922118)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 1"
Максимальна кратність, х
 • 4
Підсвітка прицільної марки
Відстроювання від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 32 мм
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1/4 MOA
Тип сітки
 • Mil-Dot
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Игорь Епифанцев
  • Продавець: Rozetka

  Какое крепление моноблок для прицела порекомендуете на "ласточкин хвост" ППП Магтеч

Дивитися всі відгуки →