Коліматорний приціл Hawke RD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver (925033)

Код:  41087856

Максимальна кратність, х
 • 1
Мінімальна кратність, х
 • 1

Опис Коліматорний приціл Hawke RD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver (925033)

Потреба в компактному та практично невагомому прицілі, що не порушує балансування зброї, спонукала компанію Hawke до створення прицілу коліматора Hawke MRD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver. На сьогодні це дійсно один із найлегших і найкомпактніших відкритих коліматорів, вже укомплектованих кріпленням на зброю, на противагу багатьом іншим коліматорним прицілам цього класу. Не менш важливо й те, що діаметр прицільної точки становить усього 3 MOA, завдяки чому не перекриваються дрібні та середні цілі під час ведення ближнього бою і прицільної стрільби на ближніх дистанціях. Серед інших переваг прицілу коліматора Hawke MRD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver за швидкої стрільби на короткі та середні дистанції: швидкий пошук цілі, фіксований фокус, немає паралаксу від 9 м, необмежене видалення зіниці та практично необмежене поле зору. Приціли Hawke MRD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver мають надійну безвідмовну конструкцію, завдяки чому рекомендовані для використання не тільки з пістолетами, а й з автоматичною зброєю, гладкодульними гвинтівками до 12 калібру включно, і пружинно-поршневими пневматичними гвинтівками з початковою швидкістю польоту кулі до 320 м/с.

Попри те, що поле зору коліматорних прицілів практично не обмежене, а стрілок може "вести" ціль обома очима і не так залежати від якості оптики, як під час стрільби з оптичних прицілів, все ж компанія Hawke приділила неабияку увагу оптичними властивостями прицілу. Все оптичні поверхні покриті 25-шаровим просвітлювальним покриттям, що, безумовно, впливає на якість зображення і сприяє більш прицільній стрільбі, особливо в умовах зниженої видимості.

Приціл виготовлений в ударостійкому, водонепроникному, алюмінієвому корпусі, що надійно захищає оптику від небажаних ушкоджень у разі ударів, падінь, потужного відбою та складних погодних умов.

Прицільна мітка — це червона підсвічувана точка з регульованою яскравістю для зручності під час денної, вечірньої та нічної стрільби. Якщо ви забули вимкнути підсвічування, автоматичне вимкнення живлення допоможе зберегти заряд батареї.

Приціл обладнаний знімним кріпленням для встановлення на прицільні планки типу Weaver/Picatinny. Відкриті барабани введення поправок по вертикалі та горизонталі мають ціну кліку 1 МОА. На тильній панелі прицілу розміщені два гвинти фіксації введення поправок. Перед введенням поправок рекомендується розблокувати ці гвинти шестигранником, що постачається в комплекті

Для зручності приціл укомплектований знімною пластиковою кришкою, що повністю закриває приціл під час транспортування.

Характеристики Коліматорний приціл Hawke RD1x WP Digital Control 3 MOA Weaver (925033)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Максимальна кратність, х
 • 1
Мінімальна кратність, х
 • 1
Підсвітка прицільної марки
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1 MOA
Захист
 • Ударостійкий корпус
Додаткові характеристики
 • Колір прицільної марки: червоний
  Розмір прицільної марки, MOA: 3
  Регулювання яскравості прицільної марки: 9 рівнів яскравості для використання у денний і нічний час
  Пам'ять останнього режиму яскравості під час увімкнення/вимкнення
  Автоматичне вимкнення живлення через 1 годину
  Водостійкість: 100% водозахист (IPX7)
  Корпус: ударостійкий, алюмінієвий, анодований
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.