Опис Котушка для боуфішингу JK Archery 2003bowfishing

«Боуфішинг» — слово, яке прийшло до нас з англійської мови. Його можна перевести буквально як «риболовля луком». Як зрозуміло з назви, мається на увазі полювання на рибу з допомогою лука (або арбалета) і стріл.

Боуфішінг — тип дозвілля досить популярний у світі. Тому, як сама риболовля з луком, так і спорядження для неї безперервно еволюціонують. Уже розроблено досить багато спеціального спорядження й аксесуарів. Один із найважливіших — котушка.

Під час боуфішинга використовуються котушки різних типорозмірів, залежно від розміру передбачуваної здобичі. Багатьом рибалкам не подобається, як працюють фірмові котушки. Наприклад, вони скаржаться, що котушка не встигає скидати волосінь зі шпулі. Це не дивно, якщо врахувати, що стріла (а отже, і шнур) летять куди швидше, ніж під час звичайного закидання рибальської снасті. Тому вони укладають шнур у пластикову пляшку. Відсутність опору вильоту шнура дає змогу робити більш точні та дальні постріли.

Зрозуміло, спеціальні аксесуари для боуфішинга завжди будуть показувати в рази вищу ефективність, ніж кустарні. У разі ловлі ж активної і сильної риби використання «самопальних» аксесуарів просто неможливе. Ви просто не зможете вивести сильну рибу за допомогою самопальної котушки.

Bowfishing-2003 — котушка в стилі «ретривер» (Retriever/Bail/Bottle Style Reel), вона не має шпулі, натомість шнур укладається в спеціальний пластиковий контейнер-«бутиль».
Змотування шнура назад у контейнер здійснюється після натискання важеля. Коли до важеля не докладається зусилля, шнур вільно розмотується. Позитивною рисою конструкції є той момент, що ролики, що змотують шнур, одночасно віджимають його від надлишків води.

Якщо вам потрібна проста, але надійна котушка, що забезпечує швидкий і точний політ стріли, bowfishing-2003 — саме ваш варіант. На відміну від кустарних конструкцій, вона спеціально створена для боуфішинга, міцна, надійна, стійка до корозії й тому не підведе вас.

Котушки в стилі ретривер найчастіше використовуються для ловлі невеликої та середньої риби. Якщо ви збираєтеся на полювання за чимось по-справжньому великим, рекомендуємо все ж використовувати потужну безінерційну модель.

Характеристики Котушка для боуфішингу JK Archery 2003bowfishing

Призначення
Маса
 • 330 г
Матеріал
 • Пластик
Додаткові характеристики
 • Діаметр 70 мм
  Довжина капронового шнура 28 метрів
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.