Опис Реліз JK Archery 7003JK

Реліз — аксесуар вкрай популярний серед стрільців із блокового лука. Цей простий пристрій усуває потребу контакту пальців і тятиви, чим знижує стомлюваність лучника та підвищує точність стрільби.

Виділяють два основні варіанти релізів: Т-подібні та кистьові. Як зрозуміло з назви, кистьові кріпляться на зап'ястку системою ременів, тоді як Т-подібні є компактнішими професійними моделями, які під час стрільби просто тримають у руці.

Техніка застосування релізу в загальних рисах полягає в тому, що тятиву затискають не пальцями, а в спусковому механізмі, який має різні варіанти зачеплення і спрацьовування в різних моделей. Стрільцеві залишається натягнути лук і в потрібний момент спустити тятиву з релізу. Постріл виходить плавним, а пальці стрілка куди менш втомлюються і страждають від тертя. Все це добре позначається як на результативності стрільби, так і на комфорті лучника.

Пропонована модель є певним перехідним варіантом між кистьовим і Т-подібним релізом.

Подібно до кистьового релізу вона має простий і зручний для більшості стрільців спусковий механізм і обертову головну частину, що дає змогу її використовувати як правшами, так і лівшами.

Від Т-подібних моделей цьому релізу дісталася компактність конструкції. Завершивши стрільбу, його зовсім не обов'язково надалі носити на руці, як кистьовий варіант. Цей реліз, за бажання, можна просто покласти в кишеню.

Безсумнівно, таке оригінальне конструктивне рішення знайде своїх шанувальників.

Застосування релізу негайно позначиться на результативності вашої стрільби. Не нехтуйте такими важливими «дрібницями» і ви особисто переконаєтеся, наскільки вони корисні.

Характеристики Реліз JK Archery 7003JK

Призначення
Маса
  • 115 г
Матеріал
  • Метал
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
  • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.