Опис Реліз JK Archery 7004JK

Реліз-7004 (PSE Caliper) — недорогий і практичний кистьовий реліз, чия якість не поступиться дорожчим моделям. Такі спускові механізми вкрай популярні серед стрільців із блокових луків. Вони усувають потребу контакту пальців і тятиви, чим підвищують комфорт і точність стрільби.

Вибір і купівля найбільш придатного для вас релізу подарує вам більше контролю над луком, забезпечить чистіший і плавний постріл і, як результат, поліпшить вашу результативність.

PSE Caliper протестований на натяг 200 фунтів. Він легко регулюється під потреби власника. Головна частина обертається на 360 градусів і має «щелепи» («jaws»), що широко розкриваються, покриті тефлоном, які спрощують і прискорюють захоплення тятиви.

Нейлонові ремені релізу мають м'яку підкладку. Вся система фіксується за допомогою надійної застібки-«липучки» (VELCRO). Це — досить поширене, випробуване рішення. Воно дає змогу гнучкіше налаштувати й припасувати, до того ж, безпечніше.

Ця модель однаково добре підходить, як лівшам, так і правшам.

Використовують кистьовий реліз так: під час натягування тятиви релізом, долоню тримають у горизонтальному положенні, великий палець притискають до вилиці або заводять за шию. У момент пострілу треба просто натиснути спуск вказівним або середнім пальцем.

Застосування релізу негайно позначиться на результативності вашої стрільби. Не нехтуйте такими важливими «дрібницями» і ви особисто переконаєтеся, наскільки вони корисні.

Характеристики Реліз JK Archery 7004JK

Призначення
Маса
  • 100 г
Матеріал
  • Шкіра + метал
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
  • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.