Проблема оригінального подарунка для чоловіка легко вирішувана, адже макети зброї дуже незвичайні та мають солідний зовнішній вигляд. Особливо порадує такий презент цінителів збройових предметів різних епох, починаючи з кремнієвих невеликих пістолетів і до сучасних габаритних і потужних моделей. Виробники відтворюють легендарну зброю з максимальною наближеністю до оригіналу.

Макети зброї: як вибрати?

Макети зброї це предмети, що є копіями відомих збройових моделей відповідно до їхньої ваги, габаритів, використаних матеріалів. Зовні їх досить складно відрізнити від оригіналів, особливо новачкові. Вибираючи макети зброї, зверніть увагу на наявність таких важливих характеристик:

  • вони мають бути обов'язково сертифіковані в спеціальних установах як підроблені, штучні та подібні товари з оригінальною і справжньою зброєю;
  • купуються без жодних ліцензій;
  • немає функції стрільби;
  • належать до категорії народногосподарської продукції;
  • є можливість самостійного складання та розкладання муляжу тощо.

Якщо ці параметри не враховані або не відтворені, то краще відмовитися від подібного придбання або вибрати іншого виробника.

Треба розібратися і з видами такої альтернативи зброї для стрільби. Розрізняють такі типи макетів зброї:

  • Деактивована зброя — вироби, виведені з бойового стану та використання. Мають великий попит серед колекціонерів та поціновувачів зброї. З її допомогою можна вивчити ази складання і розкладання механізму, вивчати пристрій, перевіряти та порівнювати в різних моделях прикладистість. У їхній комплектації немає частин патронників, частково усувається ударник, газовий поршень, ліва або права закраїна в магазині, викидачі патронів. Перед надходженням у продаж вони проходять спеціальну криміналістичну експертизу, після успішних результатів якої активно поширюються за допомогою дистриб'юторів.
  • Декоративні макети стрілецької зброї в сучасних умовах створюються з металу з м'якими структурами. Як порівняти з попереднім різновидом, має декоративні елементи, представлені гарними та якісними вирізьбленими візерунками або ліпленням.

Подібність обох типів макетів зброї в їхньому декоративному призначенні та неможливості/недозволеності використання в початкових функціях. Фахівці окремо виділяють холодну зброю, представлену мечами, шаблями, стилетами, сокирами, алебардами, кинджалами, ножами, і вогнепальну, серед якої пістолети, револьвери, мушкети, гвинтівки. Деякі компанії-виробники пропонують набори, що складаються зі зброї та відповідних обладунків.

ММГ-зброя: де використовується?

Побутує думка, що подібні речі мають дуже обмежене застосування. Такий підхід не можна вважати правильним, адже кожен має своє бачення стосовно конкретного об'єкта. Сфери застосування ММГ-зброї складаються з таких позицій: оригінальна деталь в інтер'єрі кімнати, особливо якщо головна ідея дизайну й оформлення приміщення ґрунтується на бойовиках, вестернах, мафіозі, детективах, полюванні чи діловому стилі; для навчання стрільби в техніках, відкритих в часи минулих епох або тимчасових періодах, які вже минули; колекціонуванні особливо цінних і унікальних примірників; головний аксесуар на відповідній фотосесії для поціновувачів оригінальних речей і незвичайних експериментів; поповнення експозицій культурних закладів, особливо музеїв з орієнтацією на історію й еволюцію збройового виробництва.

Наявність такого атрибута у приміщенні допоможе створити незвичайну атмосферу. Завдяки тому, що він має культурну, декоративну та символічну мету, у цивілізованих країнах дозволене виробництво подібної продукції.

Сьогодні головними виробниками, які заслужили гарну репутацію за легальну діяльність і якість продукції, є такі підприємства: Denix, ArtGladius, ІЖмех і інші. Товари цих компаній оцінені споживачами як високоякісні, надійні, міцні, довговічні, оригінальні. За словами покупців, вони дуже точно копіюють відомі моделі, бувши чудовими альтернативами.

Не можете визначитися із замовленням? Відгуки клієнтів, залишені під кожним товаром із цієї категорії, допоможуть дізнатися про важливі показники зброї та зробити фінальний вибір.

Макети зброї

Показати ще