Макет автомата ERMA MP-40 (1111)

31 відгук

Код:  121726

 • Макет автомата ERMA MP-40 (1111) - зображення 1
 • Макет автомата ERMA MP-40 (1111) - зображення 2
Макет автомата ERMA MP-40 (1111) - зображення 1

Опис Макет автомата ERMA MP-40 (1111)

ERMA MP-40 — пістолет-кулемет, розроблений Генріхом Фольмером 1940 р., був модифікацією пістолета ERMA 36.

Автоматика МР-40 працює на принципі відбою вільного затвора за нерухомого дула. Використовується принцип «постріл на викоті», тобто коли бойок ударника стикається з капсулем патрона в момент запирання каналу дула.

Прицільна планка (нерухома) призначена для стрільби до 100 м, так само була рухома планка для стрільби до 200 м. Далі влучність, і потужність кулі неабияк гіршала.

Автомат використовував коробчастий магазин на 32 патрони 9-мм Parabellum, стрільба велася короткими, прицільними чергами.

Перевагами MP-40 є компактність, зручність в експлуатації, порівняно низький темп стрільби, чудова керованість зброї, стійкість боєприпасу на дистанціях понад 100 метрів, висока зупинна дія 9-мм кулі на відстанях до 100-150 м, низька собівартість виробництва.

Вадами були незручний магазин, що сильно випинає в низ, перегрівання зброї під час тривалої стрільби. Низька надійність, як порівняти з радянським ПКШ.

MP-40 активно використовувався в Другій світовій війні військами Третього рейху. Використовувався в Польщі, Франції, Італії, Африці, Голландії, СРСР і ін. 1940 року наказом Генерального штабу сухопутних сил пістолети-кулемети були взяті на озброєння як індивідуальна стрілецька зброя водіїв транспортних засобів, танкістів, так само активно використовувався бійцями Української повстанської армії.

Після війни МР-40 використовувався британським і ізраїльським спецпідрозділом.

Заслужив популярність ERMA МР-40 в кінофільмах про війну, уособлюючи нацистську «бойову машину».

Працює затвор, виймається магазин. Розбірний.

Характеристики Макет автомата ERMA MP-40 (1111)

Довжина дула
 • 64 см
Вага
 • 4 кг
Тип
Додаткові характеристики
 • Модель розбірна
  Механізми виготовлені з металу
  Працює затвор, виймається магазин.
Країна-виробник товару
Гарантія
 • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 31

 • Діма Вензік
  • Продавець: Rozetka

  Ето пневмат?????

 • Виталий
  • Продавець: Rozetka

  Неплохо выполненная реплика мп-40. Пп разборной, не так как оригинал --- но разобрать можно. Детали похожие на оригинальные.Затвор телескопический как у оригинала, на месте ударника дыра, выбрасывателя нет но есть под него место, УСМ похож на оригинальный, но меньше, предохранитель на рычаге затвора фальшивый. Магазин немного уже и короче,закраины магазина не срезаны, но нет подавателя. По габаритах схожий с оригинальным образцом мп-40. Производится имитация взвода и спуска курка. В комплекте сам пп, магазин, каталог товаров DENIX.

  Переваги:
  Неплохо сделанный макет
  Недоліки:
  Силумин
 • Николай
  • Продавець: Rozetka

  Макет был приобретен для личной коллекции, очень доволен. При желании можно использовать в реконструкциях, посвященных ВОВ.

  Переваги:
  Достойное качество материалов и сборки, почти 100% схожесть с оригиналом, подвижный затвор и приклад
  Недоліки:
  Отсутсвие ремешка, невозможность разборки
Дивитися всі відгуки →