Особливості та призначення стартових пістолетів

У світі зброї є не тільки травмонебезпечні вироби, а й абсолютно безпечні, наприклад, як стартові пістолети, які використовуються для холостого пострілу. Їх використовують для позначення старту в різних змаганнях. Зазвичай, таке позначення початку прописано в правилах спорту, і він має відповідати цим нормам.

Виробами стартового типу можуть бути як звичайні бойові, так і спеціалізовані моделі, використовувані тільки для певної мети. Серед тренерів і перевіряльників на змаганнях мають більший попит барабанні варіанти, ніж магазинні. Завдяки пострілу з такого приладу починається відлік часу на хронометрі.

Розвиток технологій не обійшов і цей предмет. З'явився новомодний електронний варіант, що імітує роботу стартового пістолета і звук пострілу. Вони почали вводитися в експлуатацію в 1996 році, але не отримали належного розвитку. Тепер зрідка на Олімпійських іграх можна натрапити на електронні стартові пістолети.

різновиди зброї

Крім виробів під холості патрони для позначення старту змагань також є сигнальні моделі, призначені для захисту в непередбачених обставинах. Ці предмети допомагають налякати противника і не завдати йому великої шкоди. Також такі прилади допомагають в екстрених ситуаціях, коли людина загубилась, відстала від групи або в інших випадках.

Шумові й сигнальні моделі пістолетів належать до категорії небойової зброї й дозволені до продажу. Зовні й за звуковими умовами виріб важко відрізнити від звичайної бойової зброї, тому він часто використовується для самооборони. У такий спосіб користувач може легко налякати противника в необхідній ситуації або оголосити про старт змагань для великої території.

Стартові пістолети бувають двох типів — револьвери та власне пістолети. Їхня головна відмінність у механізмі. Перший вид має відкидний барабан і на його перезарядження йде більше часу, ніж у другому випадку. А звичайна модель працює за простої зміни обойми.

Шанувальники зброї знають, як вибрати продукцію і віддають перевагу більш класичному револьверу, хоча б тому, що його простіше чистити і він компактний. Популярність також мають вироби, схожі на легендарні моделі. Вони часто купуються в приватні колекції різними заможними чоловіками. Також будь-яка з моделей буде прекрасним подарунком для будь-якого представника сильної статі.

Поради щодо вибору

Популярні виробники Ekol Major, Stalker, Voltran пропонують покупцям великий асортимент товарів на різний фінансовий стан та побажання. Цивільна зброю рекомендується вибирати 9 мм або під холостий патрон. Корпус виготовляється з міцного сплаву цан і 5 класу.

Щоб зробити правильний вибір, також рекомендується дізнатися більше про переваги й мінуси приладу. До істотних плюсів можна віднести доступність стартового пістолета. Для його використання не потрібні додаткові навички або вміння поводитися з пристроєм. Він абсолютно безпечний в експлуатації, й серйозні поранення від пострілу виключені.

Мінусів у пристрою також достатньо і насамперед це ціна. Деякі моделі коштують так само, як і вогнепальна зброя, але за фактом виконують набагато менше функцій. Головна їхня відмінність у тому, що для повноцінного пристрою потрібен дозвіл, а для цього ні. Він призначається винятково для самооборони або для позначення початку змагань.

Багатосигнальні моделі мають аналогічні варіанти в пневматичній зброї. Відрізнити їх можна за патронами. Для експлуатації подібної продукції покупцеві знадобляться ще пластикові або латунні імітатори зі спеціальними капсюлями. Вони виготовляються зі сталі для багаторазового застосування. Для експлуатації цих видів зброї потрібні тільки певні кулі, оскільки пристрій може швидко вийти з ладу у разі використання інших.

У деяких моделях у разі купівлі ракетниці покупець ще отримує додаткову насадку для ракет, оскільки стартові моделі ще є сигнальними, і з них можна пускати спеціальні ракети у разі потреби. До вибору стартових пістолетів потрібно підходити дуже підготовлено й обґрунтовано, оскільки прилад легко сплутати з бойовим, і покупцеві потрібно вміти розрізняти їх. 

Стартові пістолети

Показати ще 60 товарів