Калибр
Приобрести пневматическое оружие и оружие под патрон Флобера могут лица, достигшие 18-ти летнего возраста

Описание Пневматичний пістолет Umarex Walther CP88 nickel

Модель пневматичного пістолета Walther CP88 Nickel з нікельованим покриттям випущена німецькою компанією Umarex, ставши новим різновидом пневматичної зброї у вже існуючій серії пістолетів CP88.

Пневматичний пістолет оснащений сталевим нарізним стволом калібру 4.5 мм з довжиною 90.9 мм. Початкова швидкість кулі становить 120 м / c. Стрільба виконується тільки з використанням свинцевих куль.

Ударно-спусковий механізм подвійної дії дозволяє виробляти стрілянину самовзводом і з попереднім взводом курка. Спуск з попередженням, характер спуску м'який і рівний. Зусилля спуску в режимі самовзвода близько 7 кг, з попереднім взводом - 4 кг.

У пістолеті використовуються металеві магазини револьверного типу - барабани на 8 куль. Спеціальна конструкція забезпечує швидке приведення пістолета в бойове положення, створює оптимальні зусилля пробиття і підтискання балона, підвищує довговічність дозатора.

Високопрофільні прицільні пристосування сприяють точному прицілюванню. Штатна мушка нерухома, цілик регулюється по горизонту. Можлива заміна цілини на регульований по вертикалі і горизонталі. Замість цілини можна встановити кронштейн-підставу для прицілу коліматора.

Корпус виготовлений з силуміну. Колір корпусу білий (матовое нікелювання). Накладки на рукоятці - синтетика. Конструкція відрізняється високою надійністю. Напрацювання на відмову до першої поломки не менше 7-8 тисяч пострілів. Відмінна точність і кучність стрільби. Пістолет дозволяє вистрілити 8 кульок за 3 сек без помітного зниження траєкторії.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP88 nickel

Калибр
Емкость магазина
Общая длина
  • 180 мм
Вес, г
Длина ствола
  • 90.9 мм
Дополнительно
  • Новий
Страна-производитель товара
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Пневматическое оружие продается гражданам, достигшим 18-летнего возраста.

* На пневматические пистолеты, калибр которых не превышает 4,5 мм и револьверы под патрон Флобера калибром до 4 мм включительно разрешение не требуется!