Летняя фешн распродажа до -70%
Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА - изображение 2
Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА - изображение 1
Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА - изображение 2
Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА - изображение 1

Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА

Код:  322366057

Нет в наличии

1 170

 
Гарантия. 12 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 

Описание

Коллиматорные прицелы серииRed Dot - отличный вариант для установки как на мелкокалиберное оружие, так и на гладкоствольное оружие. Легкий и компактный, этот прицел имеет точку с 11-ью уровнями яркости, позволяя оптимально настроить прицел, в зависимости от условий освещения

  • Кратность (увеличение), Max: 1  
  • Диаметр объектива, мм: 30  
  • Поле зрения на 100 м: 68 м  
  • Запас поправок на 100 м (верт./гор.): 45-45  
  • Длина/Габариты: 97х49х66  
  • Масса: 155 г  
  • Тип прицельной сетки: Точка (диаметр - 5 MOA)

Характеристики

Тип прицела
Цвет
  • Черный
Гарантия
  • 12 месяцев

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Максимальная кратность: 1

    Побігав на грі — сподобалося. Крапку видно добре, поле зору сильно не затуляє.
    #моєрозпакування

    Достоинства:
    Легкий, недорогий
  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Максимальная кратность: 1

    Брав не для вогнестрілу. Виглядає великим, але не є надто важкий. Передня лінза схожа на просвітлену. Точка не ідеально кругла, але якщо освітлення яскраве, то майже кругла. Захисна накладка-дашок з пластику. Універсальне кріплення (широке і вузьке) на рейку. Крізь приціл видно добре, при встановленні над магазином куд зору не сильно затуляє. Є паралакс, але тільки при відхиленні від центру вправо, в інших напрямках нема.

    Стосовно моєї доставки — коробка була відкрита, в прицілі була вставлена батарейка і він був у положенні "увімкнуто". Відповідно, батарейка сіла. на лінзі видно слід від пальця. На корпусі — подряпина. Схоже я не перший користувач.

    Достоинства:
    Схоже має просвітлене скло, не важкий, яскрава крапка
    Недостатки:
    Прислали вживаний товар
  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Максимальная кратность: 1

    Поки не користувався, оцінити важко. Крапка візуально не крапка а багатокутна зірочка (астигматизму не маю), але при фокусуванні на безмежність виглядає більш-менш круглою. По розмірах більший ніж я думав, але виглядає нормально, не надто масивний, не важкий. Крапку на макс. позначці (11) видно при яскравому сонячному світлі (не не дуже світлому тлі). При прицілюванні корпус не заважає, полде зору велике. Виробництво 2017 року. Беру не для вогнепалу.

    Тепер про магазин Розетка: коробка була відкрита, захисні наклейки розрізані. Приціл приїхав з вставленою батарейкою і у увімкнутому положенні підсвітки, тобто батарейка сіла повністю. Якби є не мав з собою запасної — не зміг би перевірити. На склі з переду явний жирний слід від пальця. А на пластиковому кожусі подряпина. Оптика всередині має дивні краї, ніби облізла. Я правильно роузмію — мені прислали вживаний товар?

    Достоинства:
    Схоже має просвітлене скло, не важкий, яскрава крапка
    Недостатки:
    Прислали вживаний товар
Читать все отзывы →

Видеообзор
Прицел коллиматорный BSA BRD30, 5 МОА

Видео распаковки от покупателя