День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 4
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 1
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 2
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 3
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 4
Ніж Marttiini Wood Grouse (549019) - изображение 1
Длина клинка
  • 110 мм
Материал клинка

Ніж Marttiini Wood Grouse (549019)

Код:  331238239

Есть в наличии

8 830

+5% бонусных ₴ при оплате Картой Rozetka
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из Новой Почты

    Бесплатно

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплата на счет продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Глухар — один із найблагородніших птахів Фінляндії, зображений на литому бронзовому наконечнику в найдрібніших деталях.

Фінський ніж Marttiini Grouse Knife може стати оригінальним подарунком або послужити для виконання повсякденних побутових завдань. Його прототипом є пуукко, універсальний фінський ніж, який чудово справляється з широким рядом завдань, від оброблення м'яса та риби до перерізання гілок дерев.

Завдяки оригінальному бронзовому навершу у вигляді глухаря, ніж Marttiini Grouse Knife набуває ексклюзивного зовнішнього вигляду.

Для виготовлення клинка використана нержавіюча сталь. Фінішна обробка - полірування, що робить меч більш гладким і підсилює його проникаючу здатність. Характерні для фінських ножів прямі низькі скоси переходять у гостре, майже лезо для гоління. Завдяки спеціальній частині клинок стає міцнішим до бічних навантажень. Ніж хороший як для силової, так і для скрупульозної тонкої роботи.

Рукоятка з карельської берези має гарний природний малюнок і приємну на дотик фактуру. Завдяки приємній шорсткості рукоятка не ковзає взимку або під час дощу. Підпальцева виїмка забезпечує надійність хвату за будь-яких обставин. Бронзовий болестер запобігає розколюванню рукояті, роблячи її міцнішою і довговічнішою.

Ніж поставляється з піхвами з натуральної шкіри, виконаними у традиційному скандинавському стилі. Оригінальною прикрасою аксесуару служить широка мідна окантовка та позолочений штамп у вигляді глухаря.

]]>

Характеристики

Длина клинка
  • 110 мм
Ширина клинка
  • 19 мм
Толщина клинка
  • 2.6 мм
Материал клинка
Тип режущей кромки
Общая длина
  • 245 мм
Страна-производитель товара

* Ножи, представленные в нашем магазине, не относятся к холодному оружию по совокупности характеристик согласно заключения НИИ ЭКЦ МВД Украины.

* Ножи с клинком длиной до 90 мм или толщиной до 2,6 мм не относятся к холодному оружию в соответствии с «Методикой криминалистического исследования холодного оружия и конструктивно схожих с ним изделий».

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 0/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Игорь Д***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый

    Подарили друзья, беру очень часто на охоту, очень душевный и качественный нож, мне он очень понравился. Легко точить и править, нормальная сталь. Рекомендую