Оптичний приціл Discovery HI FFP 4-14Х44 SF (HI FFP 4-14Х44)

Код:  115650907

Максимальна кратність, х
 • 14
Мінімальна кратність, х
 • 4

Опис Оптичний приціл Discovery HI FFP 4-14Х44 SF (HI FFP 4-14Х44)

Discovery – молодий, інтенсивно розвивається китайський бренд оптичних прицілів і приладдя.

У 2009 році фабрика в Китаї почала виробництво оптичних приладів для внутрішнього ринку, і основний напрямок її діяльності – проектування і розробка оптичних приладів – телескопів, далекомірів, прицілів і камер для мобільних телефонів. Компанія має ряд запатентованих технологій, вигнутих (моллированных) стекол, з такими, наприклад, експлуатаційними властивостями, як міцність. Продукція Discovery експортується в Європу, Америку, Південну Корею, Малайзію та інші країни.

Завдяки продуктивності і якості продукції, компанія отримала високі оцінки у себе на батьківщині і за кордоном, що дозволило їй стати вітчизняним лідером у сфері досліджень та інновацій оптичних поверхонь. Дотримуватися принципу «дослідити і отримати результат» – це дух цієї компанії. Філософія нашого бізнесу: «якість, клієнт і сервіс – на першому місці», а також готовність працювати з вітчизняними і зарубіжними партнерами, готовність працювати разом, щоб створити краще майбутнє.

2012 рік: Команда бренду Discovery виходить на китайський ринок, націлена на ринок дзеркального виробництва, швидко досягає 200% зростання продажів по всій країні і займає своюнишу на ринку.
2014 рік: Discovery виводить на ринок серію VT-2, з більш міцною конструкцією, просвітленою оптикою, іншим зовнішнім виглядом і оптимальними цінами.
2015 рік: Три серії прицілів і три лінії стратегії бренду.

 • Перша лінія – розробка досконалих моделей бренду і нових функцій: у відповідності з різноманітністю ринкового попиту. Почавши з серії HD, були представлені нові серії прицілів – серія HS і серія HI –більш високоміцні, поліпшені в порівнянні з початковою серією VT.
 • Друга лінія полягає оновлення, модернізації виробництва: продукція стає більш ударостійкою, довго експлуатованої, з різним збільшенням, фокусування з новим дизайном і використанням нової структури, поліпшення якості нового матеріалу.
 • Третя лінія – це вихід на зарубіжні ринки: ряд брендів та гарантії якості.

2017 рік: Нові поліпшення, нові цікаві продукти, включаючи лінійку HD First Focal Plane (FFP) і HDFFP-приціли з 34-мм трубками. (FFP – прицільна сітка в першій фокальній площині (об'єктивної): при використанні збільшення прицілу, пропорційно масштабується і сама сітка. Її калібрування залишається однаковою при будь-яких збільшень. Кутові розміри завжди вірні). Також представлені нові системи VT-Rв бюджетному діапазоні.
2018 рік: Серія оптичних прицілів ED, названа так завдяки використанню лінз з оптичного низкодисперсионногостекла (ED, Extra-LowDispersionglass– сорт оптичного скла з низькою дисперсією) японського стандартаFCD100 HOYA. FCD100 розшифровується як Dense fluor crown, у нас звані крон-стеклами. Запущені у виробництво нові надкомпактні приціли VT-3 FFP – всього 10 дюймів у довжину.

Характеристики Оптичний приціл Discovery HI FFP 4-14Х44 SF (HI FFP 4-14Х44)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 30 мм
Максимальна кратність, х
 • 14
Мінімальна кратність, х
 • 4
Підсвітка прицільної марки
Налаштування від паралакса
Діаметр передньої лінзи
 • 44 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.