Сток. Розпродаж залишків до −60%
Цілевказувач LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений - зображення 2
Цілевказувач LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений - зображення 1
Цілевказувач LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений - зображення 2
Цілевказувач LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений - зображення 1

Цілевказувач LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений

Код:  299218538

Є в наявності

21 105

20 848

Цей товар у інших продавців
1
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

опис

целеуказателя LaserMax для Glock17 / 34 GEN4 зелений

Серія лазерних целеуказателей Guide Rod Lasers дозволяє встановити цілевказувач не змінюючи зовнішніх габаритів вашого зброї, що дозволяє використовувати стандартну кобуру. Завдяки простоті установки, зручністю експлуатації і безкомпромісної надійності целеуказатели LaserMax завоювали заслужену популярність у військових і правоохоронців не тільки в США, але і в багатьох країнах світу. Конструкція "внутрішнього" лазерного целеуказателя запатентована компанією LaserMax більше 20 років тому і до сих пір є їх "візитною карткою", і проводиться тільки цією компанією. Незважаючи на свої малі габарити, цілевказувач показує відмінні результати роботи на різних дистанціях. Розташування целеуказателя безпосередньо поруч зі стовбуром дозволяє ще більш точно і швидко цілитися, що важливо в екстремальній ситуації.

Цілепокажчики Guide Rod Lasers компанії LaserMax прийняті на озброєння силових відомств багатьох країн світу, є показником якості продукції.

Лазерний цілевказівник GLOCK GUIDE ROD LASER розроблений спеціально для моделей Glock 17 (Gen4) і Glock 34 (Gen4) і встановлюється замість штатного стрижня поворотної пружини. Завдяки тому, що цілевказувач знаходиться близько до дульного зрізу, забезпечується максимальна наближеність точки прицілювання / попадання.

Пульсирующий лазерний промінь зеленого кольору.

Двостороння управління.

Характеристики

Довжина хвилі
  • 520 нм
Вага
  • 21.5 г
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!