- Тимофій Б***Відгук від покупця. Продавець: Well Store. Колір: Чорний
Дуже гарний ніж, якісна сталь, але раджу купувати чохол окремо, матеріал, з якого зроблений чохол дуже легко рветься, і чохол має дуже не зручну форму. Варто купувати тільки заради ножа, але він цих грошей вартий.
- Переваги:
- Якісний ніж
- Недоліки:
- Чохол
- Юрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
В общем очень доволен. Доставка быстрая, товар соответствует описанию.
- Переваги:
- Нож сделан качественно, заточка отличная.
- Недоліки:
- Неудачно сконструирован чехол плюс явно плохо выбран его материал
- КостянтинВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
дуже гострий. перше враження: 5/5 за таку ціну
- Переваги:
- ціна, вигляд, зручний
- Недоліки:
- ще не знайшов
- Євгеній Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
- Даниил М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Очень удобный и аккуратный
- Володимир Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Ок
- Переваги:
- Ок
- Ситнік Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Норм
- Денис Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Нож хорош для работы с тканью, бумагой. Им удобно вырезать, скоблить, вскрывать. За счёт маленькой и лёгкой рукояти его легко брать в руки как карандаш (за кончик острия ) что позволяет им аккуратно и точно работать. Про использование его как оружие - забудьте) разве что против невооружённого противника, с использованием стандартных рукопашных ударов. Так что нож в целом исключительно рабочий инструмент
- Переваги:
- Хорошая сталь, классный дизайн
- Недоліки:
- шнур на обмотке рукояти очень плох
- Юлія Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Аккуратный компактный. За эти деньги вполне очень себя оправдывает.
- Переваги:
- Маленький аккуратный
- Недоліки:
- Пока не обнаружены мало ещё пользовались
- Юлия Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Брала на подарок.Все понравилось.
- Переваги:
- Качество,формат.
- Недоліки:
- Пока нет
- ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Нож отличный, колбасу режет :) а чехол так себе. Заклепки надежные- и это все его плюсы. Во-первых, лямка на чехле не вертикальная, перекошена. Через неделю висения на ремне нож прорезал прошивочную нить с одной стороны и острие торчало наружу. Снимая куртку- порезался.
- Переваги:
- Цена, металл
- Недоліки:
- Чехол-дешевка
- Володимир Ч***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Не очень понятно, в описании и в характеристиках разная длина клинка
