









Чоловічі нубукові Кросівки Scooter із вставками Сordura на легкій підошві койот розмір 43
Немає в наявності
1 549₴
Опис
Особливості:
- Ергономічні та зносостійкі властивості
- Посилена зона носка та задник
- Водонепроникне просочення
- Легкі, зручні в носінні
- Висока повітропроникність
- Стильний дизайн
- Легка, стійка підошва
- Забезпечують чудову мобільність та стійкість при підйомі місцевості або подолання перешкод
Опис:
Чоловічі кросівки Scooter - це відмінний вибір для активного відпочинку, спорту, професійних заходів чи для повсякденності. Кросівки поєднують стильний дизайн та високу якість матеріалів, виготовлені з натурального нубуку та коордури, що забезпечує надзвичайну міцність та зносостійкість. Кросівки не промокають, завдяки чому вони можуть бути використані за будь-яких погодних умов.
Кросівки оснащені полегшеною поліуретановою підошвою, що забезпечує відмінну амортизацію та допомагає зменшити навантаження на стопу. Крім того, кросівки мають високу стійкість до зносу і перешкод, що дозволяє вільно рухатися в будь-якому середовищі.
Кросівки Scooter мають вдало продуману систему вентиляції, що дозволяє стопі дихати і не допускає перегріву. Також вони оснащені зручним шнурком, що дозволяє ідеально пристосувати їх до вашої ноги та забезпечити надійну фіксацію.
Характеристики:
- Матеріал: нубук
- Вставки: Cordura
- Підошва: поліуретан
- Колір: койот
- Сезон: весна/літо/осінь
- Розміри: 40-45
- Країна виробництва: Туреччина
Характеристики
- Розмір
- Колір
- Стать
- Матеріал підошви
- Поліуретан

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!