Сток. Розпродаж залишків до −60%
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 6
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 1
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 2
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 3
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 4
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 5
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 6
Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням - зображення 1

Приціл оптичний Blaser B2 1-6x24 iC сітка 4А з підсвічуванням

Код:  393865575

Є в наявності

98 956

89 960

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 14994  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 29987  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 29987  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 29987  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 29987  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 29987  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Оптичний приціл Blaser B2 1-6x24 iC - новинка 2022 року. Маючи загальну довжину на чотири сантиметри коротшу, ніж у співставних прицілів, приціли Blaser B2 надзвичайно компактні. Завдяки цьому його можна використовувати в комбінації з тепловізійною насадкою. Навіть у суворих умовах полювання оптичний приціл і насадку можна швидко і легко з'єднати всього за кілька кроків.

Високоякісні лінзи забезпечують світлопропускання 94% вдень і 92% вночі та мають гідрофобне покриття SLP.

Тонка, яскрава при денному світлі прицільна сітка з підсвічуванням (волоконна оптика) розташована в другій фокальній площині.

Усі приціли Blaser B2 оснащені системою (iC) Illumination Control, яка об'єднує органи управління карабінів Blaser R8 і оптичного прицілу. Карабіни, обладнані цією системою, дають змогу автоматично вмикати підсвічування прицільної марки в момент зведення зброї. Датчик на прицілі реагує на положення важеля зведення (шибера), вмикаючи і вимикаючи підсвічування прицільної марки. Під час використання прицілу з карабінами без перемикача iC, підсвічування активується вручну.

Міцний корпус прицілу досить ударостійкий для використання зі зброєю великого калібру, водонепроникний на глибині до 4 метрів і заповнений азотом, що запобігає утворенню внутрішнього конденсату. 6-кратне збільшення може бути точно відрегульоване за допомогою прогумованого і широкого фокусувального кільця.

Приціл Blaser B2 1-6x24 iC 4A випускається у двох варіантах: без шини з можливістю встановлення тільки на кільця 30-мм і з шиною Zeiss ZM/VM.

Характеристики

Максимальна кратність
Мінімальна кратність
Розмір / діаметр передньої лінзи
  • 24 мм
Діоптрійна корекція
  • - 3.0 до + 2.0
Віддаль вихідної зіниці
  • 90 мм
Комплектація
  • Ключ (1), Гвинт (1), Батарейка (1), Серветка (1), Інструкція (1), Чохол (1)
Додаткові характеристики
  • 1
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
Гарантія
  • 24 місяці
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!