








- Наближення
- 3х наближення
Монокуляр нічного бачення ПНБ для кріплення на шолом з 3Х кратним зумом Nectronix CL27-0008 (аналог PVS-14), чорний (100856)
Немає в наявності
16 490₴
13 990₴
Опис
Професійний військовий монокуляр нічного бачення для кріплення на шолом або зброю з дальністю до 100 метрів
Монокуляр нічного бачення ПНБ для кріплення на шолом з 3Х кратним зумом Nectronix CL27-0008 є аналогом американського монокуляра PVS-14, але по ціні в 10 раз дешевшим і призначений для військових, ЗСУ, поліції та інших сфер професійного використання, але може використовуватися і в цивільній сфері - мисливцями, туристами, а також співробітниками органів МНС при проведення пошукових та рятувальних операцій.
Прилад нічного бачення має невидиме для людського ока потужне ІЧ підсвічування, яке дозволить бачити навіть у повній темряві на відстані до 100 метрів, має 3Х кратне оптичне наближення, регулятор потужності підсвічування, а також ручне регулювання фокусування в залежності від відстані до об'єкта, що спостерігається.
Монокуляр нічного бачення має міцний корпус із композитного пластику та металу, невеликий розмір у порівнянні з іншими моделями, вага з батарейками всього 290 грамів та мінімум органів управління. Працює монокуляр ПНБ від 2х батарейок типу АА, яких вистачить залежно від встановленої потужності підсвічування та якості батарейок на кілька годин роботи в активному режимі.
У комплекті з монокуляром нічного бачення йде 2 види кріплень: кріплення на зброю на горизонтальну планку та кріплення на підйомний механізм для шолома, який за наявності відповідного шолома з кріпленням та підйомним механізмом дозволить використовувати монокуляр нічного бачення без залучення рук, тобто обидві руки залишаться вільними.
Зверніть увагу!
У монокуляра маленький горизонтальний кут огляду 6,4 градуса. Тобто на відстані наприклад 30 метрів Ви бачитимете приблизно 4 метри по горизонталі.
Основні особливості
- Призначений для військових, ЗСУ, поліції та інших професійних сфер використання, а також для мисливців, мандрівників та при проведенні спеціальних та рятувальних операцій.
- Має невидиме для людського ока потужне ІЧ підсвічування, яке дозволить бачити на відстані до 100 метрів навіть у повній темряві. Потужність підсвічування регулюється.
- Має компактний у порівнянні з іншими моделями розмір, всього 125 х 60 х 55 мм та невелику вагу – 290 грамів (з батарейками).
- Гумова накладка на окуляр із комплекту, що прилягає до ока, дозволяє сфокусувати увагу ока на зображенні в об'єктиві.
- Працює від 2х батарейок типу АА, яких вистачить залежно від якості батарейок та включеної потужності підсвічування на кілька годин активного використання.
- 2 види кріплень у комплекті: кріплення на підйомний механізм шолома та кріплення на горизонтальну планку зброї.
- Ідеальний варіант для використання в парі зі шоломом з відповідним кріпленням і підйомним механізмом - дозволяє його використовувати без залучення рук, тобто обидві руки залишаються вільними.
- У комплекті міцна нейлонова сумка для зберігання та перенесення монокуляра.
Технічні характеристики
- Оптичне наближення (зум): 3X кратне фіксоване.
- Діаметр вихідного об'єктива: 28 мм.
- Діаметр окуляра: 14 мм.
- Кут огляду: 6,4 градуси.
- Оптимальна відстань від ока до окуляра: 15 мм.
- Мінімальна дистанція огляду 3 метра.
- Максимальна дистанція огляду: до 100 метрів.
- Сенсор: 1/4 CMOS.
- Горизонтальна роздільна здатність: 420 ТВЛ.
- Тип дисплею: LED.
- Роздільна здатність дисплея: 330 х 224 пікселя.
- Тип підсвітки: інфрачервона.
- Довжина хвилі ІЧ підсвічування: 850 nm.
- Живлення: 2 батареї типу АА (обов'язково використовуйте тільки якісні алкалайнові батареї типу Duracell та подібні). Для правильної установки батарейок використовуйте позначення "+" та "-" на пластику в куточках батарейного відсіку.
- Час активної роботи від батарей: близько 2х годин (залежно від встановленої потужності ІЧ підсвічування).
- Розміри: 125 х 60 х 55 мм.
- Вага: 290 грам (з батарейками) та 265 грам (без батарейок).
Комплектація
- Монокуляр нічного бачення Nectronix CL27-0008 - шт.
- Кріплення на горизонтальну планку зброї – 1 шт.
- Кріплення на підйомний механізм для шолома – 1 шт.
- Запасні кріпильні гвинти - 2 шт.
- Нейлонова сумка для зберігання та перенесення - 1 шт.
- Картонна коробка – 1 шт.
Увага! Якщо Вам необхідний шолом та підйомний механізм для кріплення даного монокуляра нічного бачення на шолом – вкажіть це у примітці до замовлення.
Характеристики
- Наближення
- 3х наближення
- Тип
- Покоління ЕОП
- Максимальна дальність огляду
- 100 метрів м
- Максимальна кратність
- 3х
- Мінімальна кратність
- 3х
- Дистанція виявлення
- 100 м
- Тип дисплея
- TFT
- Діаметр об'єктива
- 28 мм
- Діаметр передньої лінзи
- 14 мм
- Мінімальна відстань фокусування
- 1.5 м
- Корекція діоптрій
- ± 4
- Сенсор
- 1/4" CMOS
- Довжина хвилі
- 850 нм
- Кут зору
- 6.4 °
- Особливості
- ІЧ-підсвітка
- Вологозахист
- Діоптрична корекція
- Налаштування яскравості
- Тип елементів живлення
- 2 x АА
- Температура експлуатації
- Від -20 до +50 °C
- Додаткові характеристики
- Дополнительные характеристики: 2 вида креплений в комплекте
- Дополнительные характеристики: 2 вида креплений в комплекте
- Комплектація
- Монокуляр ПНВ, крепление на оружие, крепление на шлем, запасные винты крепления, нейлоновая сумка.
- Розміри
- 125 х 60 х 55 мм. мм
- Вага
- 265 г
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Гарантія
- 6 місяців
- Країна-виробник товару

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!