Картка Rozetka
Airsoft Green Gas 800ml [Pro Tech Guns] (для страйкболу) - зображення 2
Airsoft Green Gas 800ml [Pro Tech Guns] (для страйкболу) - зображення 1
Airsoft Green Gas 800ml [Pro Tech Guns] (для страйкболу) - зображення 2
Airsoft Green Gas 800ml [Pro Tech Guns] (для страйкболу) - зображення 1

Airsoft Green Gas 800ml [Pro Tech Guns] (для страйкболу)

Код:  405105441

Є в наявності

463

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів в аерозольній упаковці, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Наш спеціальний газ (так званий «зелений газ») призначений для живлення привода ASG. Його середній тиск дає змогу використовувати його у всіх аналогх страйкболу, у яких як паливо використовується газ, не побоюючись пошкодити замок або клапан вашої привода.
Газ містить збалансовану кількість силіконової олії, яка захищає та змащує компоненти використовуваної зброї.
Це ідеальне паливо для привода, обладнаних системою BlowBack.

Вага газової суміші ~300 г.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця BEAR-S
  • Дмитрий Р***
    Відгук від покупця. Продавець: BEAR-S

    Очень плохая покупка,я думал балон будет новый,и полный,а он оказался почти пустой и с сломанной крышкой

    Недоліки:
    Балон оказался почти пустой,в объявлении об этом ничего сказано небыло
  • Ілка
    Відгук від покупця. Продавець: BEAR-S

    Все ок

    Недоліки:
    Немає
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Василий Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Паровозик

    Хороший товар, тільки газу було меньше.