Літній фешн розпродаж до -70%
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 9
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 1
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 2
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 3
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 4
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 5
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 6
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 7
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 8
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 9
Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30 - зображення 1

Штани M-Tac Aggressor Gen.II Vintage Dark Olive Розмір 30/30

Код:  440345996

Є в наявності

5 999

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1000  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 2000  x 3

Усі товари бренду M-Tac

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з поштомату Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Покупка частинами monobank, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Удосконалена модель флагманських штанів Aggressor Gen.II Vintage – це продуманий до дрібниць функціонал, бездоганний стиль та високоякісні матеріали.

Пошиті з щільної бавовняної тканини з невеликим додаванням еластану та "зістарені" за допомогою сучасної технології Garment Dyed. Вона полягає в фарбуванні вже готового зшитого виробу в спеціальному барабані. Нерівномірне нанесення фарб надає штанам вінтажного вигляду, а в області швів створюється яскравий контраст відтінків, які переливаються між собою.

Завдяки продуманому крою штани не обмежують свободу рухів: у них зручно стрибати, бігати, нахилятися, присідати та пересуватися по пересіченій місцевості.

Зручні широкі кишені на кнопках розмістять необхідний мінімум речей. Якісна фурнітура від компанії YKK. Також штани мають еластичний "тунельний" пояс зі зручним регулюванням посадки та розраховані на носіння з ременем шириною до 5.5 сантиметрів. Спереду нижче пояса є два D-кільця для кріплення додаткового спорядження. Низ штанин регулюється по ширині за допомогою еластичного шнура і велкро клапана.

Штани Aggressor Gen.II Vintage стануть відмінним вибором як для повсякденного носіння, так і для вирішення будь-яких тактичних завдань.

Матеріал:

98% бавовна

2% еластан

Фурнітура:

YKK

Кишені:

-2 бічні брючні кишені (з посиленням у нижній частині, призначеним для кріплення ножа);

-2 задніх кишені;

-2 стегна "карго" кишені з асиметричним клапаном на кнопках;

-1 фронтальна кишеня зліва під телефон/блокнот.

Особливості:

Еластичний "тунельний" пояс із зручним регулюванням посадки штанів.

Постарені за допомогою сучасної технології Garment Dyed.

Прати рекомендується в делікатному режимі за температури не більше 30 градусів.

M-Tac штани Aggressor Gen.II Vintage Coyote Brown

Чергова модифікація флагманської моделі бренду М-ТАС – штанів Aggressor VINTAGE – має стильний зістарений вигляд та модернізований функціонал.

Матеріал виготовлення штанів – щільна бавовняна тканина (98%) із невеликим додаванням еластану (2%). Штани «старі» за допомогою сучасної технології Garment Dyed, яка полягає у фарбуванні вже готового пошитого виробу у спеціальному барабані. Завдяки нерівномірному нанесенню фарби, штани набувають «вінтажного» вигляду.

Завдяки продуманому крою штани не обмежують свободу рухів: у них зручно стрибати, бігати, нахилятися, присідати і пересуватися пересіченою місцевістю.

Модель застібається на блискавку, кнопку та внутрішню металеву скобу-гачок.

«Тунельний» пояс дозволяє регулювати об'єм штанів завдяки вшитим з боків широким еластичним стропам, що дає масу переваг своєму власнику (забезпечує посадку пояса точно по фігурі, не сковує руху, дозволяє заправити в штани одяг, не витрачаючи час на їхнє розстібання).

Штани розраховані на носіння з ременем завширшки до 5.5 сантиметрів.

Спереду нашиті два D-кільця для кріплення додаткового спорядження.

Фурнітура – від бренду YKK (Японія).

Штани мають значну кількість кишень, призначення та розташування яких ретельно продумані:

Дві бічні брючні кишені мають посилення в нижній частині для кріплення спорядження на кліпсах: ножа, ліхтаря і т.п.

Дві великі кишені-карго на стегнах, які закриваються на асиметричний клапан на кнопках і, завдяки блискавкам на зовнішній стороні, мають швидкий доступ до вмісту з положення сидячи.

Одна відкрита врізна кишеня спереду на лівій штані підійде під смартфон, блокнот або схожий за розмірами предмет.

Дві кишені ззаду на клапанах з кнопками.

Області колін, внутрішніх частин низу штанин, ззаду в області посадки (тобто місця, що піддаються посиленому зносу), посилені додатковим шаром тканини.

Низ штанів регулюється по ширині клапаном на velcro і еластичного шнура, протягнутого по краю кожної з штанин.

Підсумовуючи, хочеться відзначити, що тактичні штани Aggressor Gen.II Vintage мають дуже широку сферу застосування: це полігони, стрільбища, а також носіння як елемент уніформи або повсякденного одягу. Продуманий крій, що не сковує руху, зносостійкий матеріал і стильний дизайн роблять цю модель відмінним вибором як для повсякденного носіння, так і для вирішення будь-яких тактичних завдань.

Характеристики

Розмір
Призначення
  • ЗСУ
Матеріал (склад)
  • 98% бавовна 2% еластан
Додаткові характеристики
  • Кишені:-2 бічні брючні кишені (з посиленням у нижній частині, призначеним для кріплення ножа); -2 задні кишені; -2 набедренні "карго" кишені з асиметричним клапаном на кнопках; -1 фронтальна кишеня ліворуч під телефон/блокнот.
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів
EAN
  • 0204403459964

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!