- Віталій М***Відгук від покупця. Продавець: Зброєносець. Довжина дула: 2.5"
Відмінний револьвер!!! То що нада..З п'яти метрів пробиває п'ятилітрову пластикову каністру...До продавця: Посовітуйте кобуру до нього..
- Переваги:
- Моща
- Недоліки:
- Пока не виявив...
- Віталій Ж***Відгук від покупця. Продавець: Зброєносець. Довжина дула: 4.5"
Все чудово мені сподобалось
- Переваги:
- Бистро приняли замовлення і виконали
- Недоліки:
- Не заповнили паспорт
А саме не вписали назву і адресу організації
Дату продажу і немає підпису продавця
- андрейПродавець: Rozetka. Довжина дула: 4.5"
Решил дописать. Отстрелял 300 чехов ни одной осечки. Проблемы со спуском решились просто, знакомый посоветовал капнуть ружейного масло в взведенный курок и в отверстие спускового крючка и в холостую пострелять, после чего спуск стал намного плавнее и мягче.
- Олег
С 30 чехов до , подкручивал патрон - стрелял. 5 желудей не дали осечку ни разу.
- Олександр Б***Продавець: Rozetka. Довжина дула: 4.5"
купив собі недавно... з 10-ти метрів пляшки з під горілки типу "Фінляндія", "Первачок", "Немирів" - розбиває кожну з першого пострілу... Дуже подобається
- Переваги:
- Висока точність, сила пострілу
- Недоліки:
- не виявлено
- Дмитро
Який патрон використовували?
- Олександр Б***
Чешські патрони.
- НиколайВідгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
Этот пистолет не про штурм Грозного или локальный Вьетнам, этим пистолетом очень сложно устроить Сталинград на районе. Он немного про другое. Кучность - порадовала, если целиться глазами, а стрелять из рук, то его можно назвать точным. Даже очень точным. Из-за неплотного прилегания барабана к стволу - теряется энергия, но это "особенность" всех револьверов, не только под патрон Флобера. Я стрелял по мешку с песком, поэтому про его убойные качества сказать ничего не могу. Но заметил что он требовательный к уходу (от патронов остаётся грязь в барабане после отстрела и ствол нарезной, тоже требует чистки).Пистолет тяжёлый, приятный в обращении, очень приятный. Барабан имеет конструкционный люфт в одной плоскости,-поперечной, в отношении продольной, стоит намертво, меня это порадовало. Некоторое время его придётся протирать от излишков масла, которые вытекают из отверстия для заливки того масла.
- Переваги:
- Широкая мушка, заполняет весь прорез целика. Удобная рукоятка для большой руки. Экстрактор стрелянных гильз. Через чур заботливая заводская консервация.
Таки да, не соврали: ствол нарезной, при просвете фонариком через рамку видны три линии, но это накладывает обязательства по уходу за барабаном и стволом больше, чем обычно. - Недоліки:
- Пока новый - надо приложить усилие для того, чтобы откинуть барабан, но дальше, в процессе использования он притрётся и будет ходить легче.
Претензия не к магазину, а конструктору : очень странно расположено отверстие для патрона в барабане - в его тонкой части, немного странно, так как это его ослабленная часть.
Заводчане перестарались с маслом.
- Виктор С***
Про отверстия в ослабленной части барабана - так специально делают чтобы нельзя было расточить до большего калибра
- Александр М***
Нужно ли разрешение на данный револьвер? Ведь по характеристикам начальная скорость пули выше 100 м/с.
- ZVEROBOY
Разрешение не нужно, условие - возраст 18+. По законодательству - начальная скорость пули у оружия под патрон Флобера до 160 м/с.
- Скрипка К***Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Пока всем доволен. Стреляю только с предварительного взвода. Иначе нет точности из-за большого усилия взвода.
- Переваги:
- Хорошо лежит в руке. Даже для левши. Мне удобно.
- Недоліки:
- Покупал не в Розетке. Потому-что не нужны были немецкие патроны. Отстрелял около 100 Чехов Sigal. Ни одной осечки. После 50 подтянул ось барабана. В комплекте пристрелочная мишень с результатами 7-8 на 6 часов. У меня те же результаты. С 5 м в 10 ни разу не попал. Пока не решил или пилить мушку, или подложить подкладку под прицельную планку.
При боковом освещении мушка отблескивает.
- Владимир Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Плохо - дефицит и стоимость патронов. надеюсь появятся в продаже по адекватной цене.
- Переваги:
- 6 спиральных нарезов. сталь усм и барабан.
- Недоліки:
- пока нет. кроме того, что нет патронов по нормальной цене
- Карина Ф***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 3"
Суперррр
- Олег А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Хорошый револьвер,стальной барабан и УСМ
- Переваги:
- Zbroia Profi
- Недоліки:
- Нет
- Кирилл М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Прикупил себе данный револьвер. Сделан действительно из с тали и имеет нарезной ствол. Достаточно неплохая дальность и кучность но у моего екземпляра прицел немного сдвинут в лево. Действительно как писали красна на железе слазит с первого раза но это не критично. Все минусы с лихвой компенсируются ценой. Как для меня твердая пятерка.
- Переваги:
- Хорошее качество зборки
Достаточно тяжелый что для меня плюс
Нарезной ствол
Приятно сидит в руке
Сталь - Недоліки:
- Быстро стрирается покрытие метала
- СергейВідгук від покупця. Продавець: ZALP. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 4.5"
Сервис. Товар. На высоте
- ZALP
Спасибо за отзыв! Метких выстрелов!
- Владимир В***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 3"
Купил уже второй револьвер у данной компании. Претензий нет, доволен.
- Переваги:
- Достойное качество
- Недоліки:
- Работает отлично, нареканий нет. Ухаживайте за револьвером, вовремя чистите и смазывайте и он прослужит долго.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Покриття: Сатинування. Довжина дула: 3"
Вибирав довго, читав відгуки, дивився тести. Зупинився на цій моделі. Поки що все подобається
- Кухарук И***Відгук від покупця. Продавець: ZALP. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 4.5"
Мій перший досвід з флобер. Але питань не виниколо.
- Переваги:
- Стріляв доволі прицільно (з 5-ти метрів).
- Недоліки:
- Пролірований, сліди залишауються.
- andrijvicoВідгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
Якісний. Зручний для використання.
Кучність хороша.- Недоліки:
- Фарбове покриття не дуже міцне
- Tyler D***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Отличный вариант за свои деньги
- Переваги:
- Надежный, эргономичная рукоятка, неплохой дизайн, тяжелый.
- Недоліки:
- Обнаружу - напишу
- ВикторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Рекомендую всім.
- Переваги:
- На вигляд класний, недорогий, відстріляв 5 барабанів, жодної осічки.
- Каграманов А***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 3"
Отримав і дуже задоволений. Першого разу візуально з пістолетом було не все гаразд, другий надіслали дуже швидко і по тій самій акційній ціні. Змащений, добре зібраний та візуально відповідає ціні/якості.
Поки не випробував, але продавцем задоволений.- Василь Л***
А чому не вибрали екол вайпер 3? Варто переплачувати за цей?
- Олександр
Тому що в Ekol Viper 3" ударно-спусковий механізм виконаний зі сплаву, а УСМ в Zbroia Profi 3" зі сталі!
- МихайлоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 3"
Працює
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Немає
- Наталия М***Відгук від покупця. Продавець: ZALP. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 4.5"
Флобер как флобер
- Григорий Щ***Відгук від покупця. Продавець: Best mix.ua
Удобно сидит в руке.
- Переваги:
- Компактный, удобный.
- Недоліки:
- На заднем прицеле есть два отверстия с резьбой зачем непонятно.
- Віталій Т***Продавець: Rozetka. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 4"
Хороший комплект для тих хто хоче придбати револьвер флобера,я думаю що то один з кращих револьверів які є у нас в продажі,зазор мінімальний між барабаном і стволом так що порохові гази будуть йти в ствол і не буде втрачатись початкова швидкість кулі,збірка хороша нема шату,люфта покраска хороша якісна,хочу ще додати про патрони,вони хорошої якості в коробці не було ні однієї бракованої патрони,і що головне що було всі 200 штук,покупкою задоволений.
- Переваги:
- Хороша якість,зазор мінімальний між барабаном та стволом.
- Недоліки:
- Не виявив
- Тарас Б***Відгук від покупця. Продавець: ZALP. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 3"
Чудовий револьвер. На вигляд добротно зроблений. Змоги постріляти, ще поки що не мав. Але думаю оправдає себе за свої гроші.
- Переваги:
- Якісно виготовлений. В руці гарно сидить
- Недоліки:
- поки не виявлено
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: T M
Спасибо
Быстро, качественно, и не дорого. - мартиненко с***Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Напишіть ссилку на чеські патрони?
Цей револьвер стрилятиме патронами динаміт? - Олег Ф***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
Для тренировки то что нужно! Товар отличный
- Недоліки:
- Недостатков нет
- Олег П***Продавець: Rozetka. Довжина дула: 4.5"
Яка різниця між гладким і нарізним стволами?
З яким краще купувати?- Игорь
Олег конечно лучше с нарезным. Разница в том что пуля вращается по нарезам, а не вылетает как из гладкого ствола.
- Олег П***
А те що швидкість у нарізного менша не має значення?
- M202A1 F***
у пули в разы стабильнее траектория и скорость не падает.
- Богдан Я***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
Замовив револьвер собі револьвер, прийшов швидко. Зовні ніби все в порядку. Працює не погано, барабан відкривається не важко, дуже тугий спусковий гачок і курок. Непогана консервація, потрібно гарно протирати після придбання.
Але єдина проблема в тому, що мені прийшов револьвер без нарізного ствола. Перевіряв фонариком вдома, не побачив ніяких нарізів. Раніше замовляв такий же пістолет тільки в хромі, там нарізи були. Не розумію чому мені прийшов такий товар. А якщо змінилась конфігурація, то в описі написане протилежне.- Переваги:
- Не поганий револьвер, поки що нарікань немає.
- Недоліки:
- Приїхав револьвер з гладким стволом, хоча написано, що мають бути нарізи.
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 3"
Первый мой флобер, в принципе доволен! Единственное, что при поднятии дула вверх из барабана немного выпадают чешские патроны, что делает невозможной перезарядку, нужно после этого трусонуть револьвер вниз, что бы патроны залезли обратно в барабан. В принципе это мелочи, сразу отучился подымать дуло больше 0 градусов.) Может так и должно быть?
- Гончарук П***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
- Переваги:
- Хороший перший револьвер для тренеровки
- лень и***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина дула: 4.5"
нормальное оружие
- Недоліки:
- пока нет
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 4.5"
Револьвер гарно лежить в руці,кучність стрільби хороша
- Переваги:
- Металевий механізм,барабан
- Недоліки:
- Бойок не б'є по центру гільзи
- ZVEROBOY
Сергій, бойок не б'є по центру гільзи, тому що патрон Флобера є різновидом патронів кілцевого займання. Це зовсім не недолік, а особливість, не переймайтеся через це.
Так і повинно бути.
- Игорь Г***Відгук від покупця. Продавець: Ганстовари
Первое впечатление,хороший аппарат,а дальше видно будет что покажет.
- Михайло Г***Відгук від покупця. Продавець: ZALP. Покриття: Чорне (вороноване). Довжина дула: 3"
Добрый среднячок среди револьверов под патрон Флобера. Точность и кучность с 5 и 10 метров удовлетворительная, но вот невозможность регулировки прицельных приспособлений не дает полностью пристрелять револьвер.
- Переваги:
- УСМ, барабан и нарезной ствол из стали
- Недоліки:
- Отсутствие возможности регулировать прицельные приспособления по горизонтали
- Акс М***Відгук від покупця. Продавець: ZALP. Довжина дула: 3"
пришло как заказывал рекомендую,не стрелял пока
- ZALP
Спасибо, метких выстрелов Вам
- Ігор Г***Відгук від покупця. Продавець: ZVEROBOY. Довжина дула: 3"
В руці лежить круто, але з 5 метрів не пробив пластикову пляшку з водою (
Можливо річ у патронах ️- Переваги:
- Зовнішній вигляд
- Недоліки:
- Ціна, сила ураження
