День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 12
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 1
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 2
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 3
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 4
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 5
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 6
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 7
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 8
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 9
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 10
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 11
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 12
Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L - зображення 1

Шорті M-Tac Conquistador Flex Black L 20008002-L

Код:  464418364

Є в наявності

3 216

2 573

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 429  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 858  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 858  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 858  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 858  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 858  x 3

Усі товари бренду M-Tac

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, Плати частинами від izibank, ОТП Банк: Оплата частинами, А-Банк. Плати частинами
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Шорти Conquistador Flex стануть Вашим надійним спутником у будь-якому виді «аутдор» активності. Ви можете носити їх на тренування, на стрільбищі, у похід, на поїздку, на прогулянку або навіть на роботу. Пошиті з полікоттону Rip-stop Flex, шорти чудово витримують навантаження та зношення. Стійка до розривів тканина менш щільна, ніж джинс і подібні до нього матеріали, що дозволяє вітру безперешкодно циркулювати біля тіла, та забезпечує покращений теплообмін, але в той же час - вона міцніша, легше сохне завдяки водо- та брудозахисному просоченню Teflon. Волокна спандекс роблять тканину еластичною, що надає шортам зручну посадку на будь-яку фігуру. Основною ідеєю при створенні даної моделі шорт було збереження комфорту рухів, і з цим завданням впоралися на всі сто відсотків - шорти створюють відчуття легкості, не обмежують рухів і виглядають стильно та солідно.
M-Tac шорти Conquistador Flex не обмежують свободу рухів і легко можуть виконувати як завдання тактичного одягу, так і повсякденного.
Пояс шорт закривається на молнию і пуговиць, обладнаний шлейками для ремня шириною до 5,5 см. Спереду до пояса пришиті два D-кільця для підвішування різного обладнання. Шорти Conquistador Flex обладнані великою кількістю карманів, як утилітарних, так і спеціальних: всього їх вісім.
Стандартні брючні бічні кишені обладнані посиленням у нижній частині - для кріплення кліпси ножа або ліхтаря за край карману.
Задні прорізні кармани закриваються на «блискавку».
Комплексний карго-карман забезпечений додатковим накладним карманом, в якому поміститься магазин від М4 або АК. Сама карго-кишеня досить містка. Вона має дві складки, за рахунок яких її розмір можна збільшити для перенесення об'ємних предметів. Карго-кишеня закривається асиметричним клапаном на липучці, який має відвернення для швидкого скидання. Крім цього, карго-карман оснащений іншим входом на «блискавці», що дозволяє отримати доступ до її вмісту з положення сидя.

&tr/gt;/tbody<
&tr/gt;/tbody<
&tr/gt;/tbody<
Матеріал: 35% хлопок        
63% поліестер        
2% спандекс
Фурнітура: YKK
Teflon: Володіє високими показниками морозо- та теплостійкості. Teflon залишається еластичним і гибким при значних температурах від -70 до +270°C, будучи найкращим ізоляційним матеріалом сучасності.Одночасно, Тефлон має чудову адгезію та низький поверхневий натяг, він не змочується ні жирами, ні водою, ні іншими речовинами та можливими розчинниками. Тефлон абсолютно не відчутний і візуально непомітний людині, але його властивості мають реальну дію. Грязь, пил або вода завжди залишаються на поверхні одягу, збираючись у краплі і легко очищаються простою щіткою.
Кишені: -2 бічні брючні кишені (з посиленням у нижній частині, яке призначене для кріплення ножа)         
- 2 задні кармани на блискавці     
- 2 карго-кишені на стегнах      
- 2 додаткові накладні кармани сумісні з магазинами М4 і АК
Сумісність з поясами: до 5,5 см
stirka-v-holodnoj-vode.png Прати рекомендується в делікатному режимі, при температурі не більше 30 градусів до 5,5 см
stirka-v-holodnoj-vode.png Прати рекомендується в делікатному режимі, при температурі не більше 30 градусів до 5,5 см
stirka-v-holodnoj-vode.png Прати рекомендується в делікатному режимі, при температурі не більше 30 градусів

Характеристики

Розмір

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!