Великий літній розпродаж до −55%
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 7
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 1
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 2
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 3
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 4
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 5
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 6
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 7
Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green) - зображення 1
1/7

Приціл коліматорний Comet 1x30 RGD (кришка-фліп, Dot - red/green)

Код :  513739859

Немає в наявності

1 496

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Коліматорний приціл Comet 1x30 - призначений для ведення прицільної стрільби двома відкритими очима по мітці, що світиться. Прицільна мітка виконана у вигляді крапки і може відображатися у двох кольорах – червоний та зелений. Має регулювання на п'ять рівнів яскравості у кожному кольорі. Як і всі сучасні коліматорні приціли має покриття антивідблиску на лінзах. Приціл обладнаний моноблочним кріпленням, яке дозволяє надійно встановити коліматор на зброї. Моноблок універсальний, закріпити його можна як на планку Ластівчин Хвіст шириною 11 мм, так і на рейці Weaver/Picatinny шириною 21 мм. Захисні кришки лінз виконані фліпами, що дуже зручно при використанні - немає необхідності шукати куди покласти зняті кришки, а також ризик втратити їх знижується до нуля.

Характеристики: - Кратність збільшення: x1 - Планка Кріплення: Ластівчин хвіст 11 мм / Weaver, Picatinny 21 мм - Прицільна мітка: Крапка - Колір прицільної марки: Червоний / Зелений - Регулювання яскравості прицільної марки: 5 рівнів зеленого кольору та 5 рівнів червоного кольору - Регулювання точки прицілювання: По вертикалі та горизонталі - Лінзи: Multi-Coated з багатошаровим просвітленням та покриттям антивідблиску/

У прицілі коліматора, на відміну від оптичного, прицільна марка (мітка) сприймається на тому ж рівні, що і сама мета. Це забезпечує надшвидке виявлення мети. Прицілювання може здійснюватися як одним, так і двома очима, що створює для стрільця широке поле зору. Ви одночасно спостерігаєте за метою і наводите на неї зброю - що дуже зручно при стрільбі по меті, що рухається. Забезпечує надшвидке виявлення цілі, високу точність і широкий кут огляду. Стрілянина на полюванні спрощується, а головне - стає більш точною, ніж зі звичайним механічним прицілом. Коліматорні приціли значно спрощують і прискорюють процес прицілювання, тому що достатньо тільки поєднати марку і ціль. 

Характеристики

Тип прицілу
Налаштування від паралакса
Підсвітка прицільної марки
Довжина прицілу
  • 97 мм
Колір
  • Чорний

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!