Літній фешн розпродаж до -70%
Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy 1x17x21 GenII 3 MOA - зображення 1

Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy 1x17x21 GenII 3 MOA

Код:  568915627

Є в наявності

6 975

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Коліматорний приціл із точкою розміром 3 MOA забезпечує оптимальний баланс між швидким захопленням цілі та високою точністю. Асферична лінза мінімізує аберації та виключає спотворення зображення, гарантуючи чітку картинку.

Прицільна марка працює до 50 000 годин від одної батареї CR1632. Випромінювач прицільної марки має 9 денних рівнів підсвічування та 2 режими сумісні з приладами нічного бачення.

Зручна конструкція з боковим завантаженням батареї дозволяє легко замінювати елемент живлення без втрати налаштувань «нуля». Вбудований датчик руху автоматично вмикає та вимикає приціл, позбавляючи користувача турботи про його вимкнення.

Лише 23 г ваги та стандартний розмір вікна роблять цей приціл ідеальним для щоденного носіння (EDC) - легкий, надійний та практичний у будь-яких умовах.

Посадкове місце (футпрінт) MGT таке саме як у Leupold DeltaPoint Pro, тому приціл підходить до всіх адаптерів і пластин, як у DeltaPoint Pro (дуже поширена платформа).

Комплектація: шестигранний ключ, низьке кріплення Вівер/Пікатінні, інструкція користувача, серветка для чищення.

Характеристики

Максимальна кратність
Живлення
Мінімальна кратність
Тип прицілу
Барабанчики поправок
  • 1 MOA ціна поділки
Вага
  • 23 г
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!