День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 6 мм 0,25 г 3300 шт - зображення 2
Кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 6 мм 0,25 г 3300 шт - зображення 1
Кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 6 мм 0,25 г 3300 шт - зображення 2
Кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 6 мм 0,25 г 3300 шт - зображення 1

Кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 6 мм 0,25 г 3300 шт

Код:  582647521

Є в наявності

770

688

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів в аерозольній упаковці, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Купити кулі для страйкболу ASG Beta Blaster 0.25 г 3300 шт. Якісні страйкбольні BB-кулі калібру 6 мм з високою точністю, стабільною траєкторією та відмінною подачею для AEG і GBB приводів.

ASG Beta Blaster 0.25 г — це якісні страйкбольні кулі калібру 6 мм, створені для стабільної та точної стрільби. Кулі мають ретельно відсортовану форму та гладку поверхню, що забезпечує рівномірну траєкторію польоту й надійну подачу в страйкбольній зброї.

Завдяки мінімальним допускам у розмірі та спеціальному покриттю зі зниженим тертям вони легко проходять канал ствола та зменшують ризик заклинювання.

Вага 0,25 г є універсальною та підходить для більшості страйкбольних приводів — AEG, GBB-пістолетів і пістолет-кулеметів із базовим або помірним тюнінгом.

Упаковка містить 3300 кульок, що робить цей варіант практичним для тренувань, ігор на полігоні та регулярного використання.

Характеристики

Вага кулі
  • 0.25 г
Калібр
  • 6 мм
Кількість в упаковці
  • 3300 шт
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!