День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 5
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 1
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 2
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 3
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 4
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 5
Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки - зображення 1

Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки

Код:  584813962

Є в наявності

2 025

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 675  x 3
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 675  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 675  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 675  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 675  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 675  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 675  x 3
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплата частинами від ПриватБанк, ОТП Банк: Оплата частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Плати частинами від izibank, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Приціл коліматорний Vector Optics (Victoptics) Z3 1X22X33 4 види червоної та зеленої сітки — легкий і компактний коліматорний приціл із 4 видами прицільних сіток, червоною та зеленою підсвіткою і кратністю 1x. Модель має широке поле зору 15,8 м на 100 м та вікно 22х33 мм, що дає змогу швидко захоплювати ціль на коротких і середніх дистанціях. Багатошарове покриття лінзи Multi Coated зменшує відблиски та покращує видимість за яскравого або слабкого освітлення.

Приціл виконаний у компактному корпусі з алюмінієвого сплаву, встановлюється на планку Weaver/Picatinny за допомогою вбудованого кріплення 21 мм і працює від однієї батарейки CR2032. Бокове розміщення батарейного відсіку спрощує заміну елемента живлення, а поправки по вертикалі та горизонталі можна зафіксувати гвинтом після налаштування. Модель розрахована для страйкболу, пневматичної зброї та вогнепальної зброї до .22 LR.

Характеристики

  • Бренд: VECTOR OPTICS

  • Ціна кліка: 1 MOA

  • Максимальний діапазон поправок: 60 MOA (вертикаль) 60 MOA (горизонталь)

  • Висота: 48 мм

  • Ширина: 36 мм

  • Кріплення: На Вивер/Пікатінні

  • Упаковка: Картонна коробка

  • Вага, г: 160

  • Діаметр об'єктива, мм: 22х33

  • Кратність (збільшення): 1x (не збільшує)

  • Поле зору (на 100м), м: 15.8

  • Колір: Чорний / Матовий

  • Країна виробник: Китай

  • Матеріал: Алюмінієвий сплав

  • Джерело енергії: 1 x CR2032

Комплектація

  • інструменти

  • чистяча серветка

Переваги моделі

  • Поєднує 4 типи прицільних сіток у двох кольорах для різних сценаріїв стрільби

  • Широке поле зору та вікно 22х33 мм допомагають швидше знаходити ціль

  • Багатошарове покриття лінзи зменшує відблиски та покращує видимість

  • Вбудоване кріплення 21 мм дає змогу швидко встановити приціл на Weaver/Picatinny

  • Боковий батарейний відсік спрощує заміну батарейки

  • Поправки можна зафіксувати після налаштування

Підсумок

Це компактний коліматорний приціл для швидкого прицілювання на коротких і середніх дистанціях. Він підійде для страйкболу, пневматичної зброї, спортивної стрільби та моделей вогнепальної зброї до .22 LR.

Характеристики

Тип прицілу
Вага
  • 160 г

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!