Оптичний приціл Barska SWAT-AR LR 6-36x52 mm (IR Mil-Dot R/G) + кріплення (925761)

Код:  52147386

Максимальна кратність, х
 • 36
Мінімальна кратність, х
 • 6

Опис Оптичний приціл Barska SWAT-AR LR 6-36x52 mm (IR Mil-Dot R/G) + кріплення (925761)

Приціл Barska SWAT-AR LR 6-36x52 (IR Mil-Dot R/G) + mount спеціально сконструйований для високоточної стрільби з потужної вогнепальної зброї на наддалекі дистанції до 450 метрів і більше. Приціл здатний витримати відбій гвинтівок під патрони калібру .308, .300, 30-06 і навіть .50 BMG. Спеціально для високоточної стрільби передбачені тактичні барабани з мінімальним кроком уведення поправок 0.125 MOA, далекомірна сітка Mil-Dot і бічна система відстроювання паралакса. Варто зазначити, що монолітний корпус прицілу має діаметр трубки 35 мм, корпус герметичний, захищений від проникнення вологи та пилу й заповнений азотом. Прицільна марка вигравіювана на скляній пластині та має двоколірну підсвітку. Реостат підсвітки перемикається за допомогою двох кнопок. Розширена базова комплектація містить умонтовану скісну бленду, відкидні кришки типу Flip-Up і 35-міліметровий кріпильний моноблок.

На всю оптику прицілу багаторазово нанесено покриття високої інтенсивності в зелених і фіолетових тонах. Таке просвітлення наноситься для того, щоб забезпечити пропускання максимальної кількості світла через оптичну систему й отримання контрастного та світлого зображення, відсікаючи водночас небажані УФ-промені.

Приціл має збільшений до 35 мм діаметр трубки, що дає змогу вводити поправки в ширшому діапазоні та сприяє ширшому полю зору. Корпус виготовлений монолітно з анодованого авіаційного сплаву алюмінію з матовим внутрішнім покриттям, повністю герметичний і відповідає максимальному для оптики рівню водозахисту IPX7. Внутрішній об'єм корпусу заповнений інертним азотом, а отже, оптика не пітніє зсередини в разі перепаду температур.

Приціл оснащений зручною бічною системою регулювання паралакса SF (Side Focus) на відстані від 15 ярдів до нескінченності. Для швидкого наведення різкості на ціль передбачена система фокусування Fast Focus на окулярі.

Барабани уведення поправок по вертикалі та горизонталі в прицілу відкриті, сконструйовані за тактичною схемою, мають ціну поділки 0,125 МОА. Така тактична конструкція й настільки малий крок барабанів дають змогу легко вносити потрібні поправки під час стрільби, домагаючись максимальної точності під час стрільби на далекі дистанції. Щоб налаштування випадково не збивалися під час стрільби або транспортування, барабани мають систему фіксації. Також конструкцією передбачена можливість калібрування барабанів для фіксації початкової точки введення поправок на позначці "нуль".

Завдяки прицільній сітці Mil Dot, відстань до цілі можна визначити максимально точно, водночас правильно прийняти поправку на вітер і врахувати траєкторію падіння кулі. Цей Mil Dot правильний за 20-кратного збільшення. Для інших збільшень лінійні та кутові розміри визначаються методом інтерполяції або за спеціальними таблицями.

Неабияку зручність надає наявне двокольорове підсвічування прицільної сітки. Червоне підсвічування більш яскраве і ним зручніше користуватися в денний і вечірній час доби. У нічний час менш подразний для очей зелений колір дає чіткі контури прицільної марки та не засвічує зону спостереження. Кожен із кольорів має 5 ступенів яскравості.

Сітка прицілу викарбувана на скляній поверхні, що в рази підвищує її стійкість до потужної віддачі зброї великого калібру.

Приціл має розширену комплектацію, куди входять відкидні захисні кришки окуляра й об'єктива типу Flip-Up, а також 35-міліметровий кріпильний моноблок із винесенням уперед, що фіксує приціл дванадцятьма затискними й одним стопорним гвинтом. Моноблок має кріплення на планку Weaver/Picatinny.

Характеристики Оптичний приціл Barska SWAT-AR LR 6-36x52 mm (IR Mil-Dot R/G) + кріплення (925761)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 35 мм
Максимальна кратність, х
 • 36
Мінімальна кратність, х
 • 6
Підсвітка прицільної марки
Налаштування від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 52 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.