Коліматорний приціл Barska AR-X Red Dot 1x30 mm HQ (Weaver/Picatinny) (925762)

Код:  52148796

Максимальна кратність, х
 • 1
Мінімальна кратність, х
 • 1

Опис Коліматорний приціл Barska AR-X Red Dot 1x30 mm HQ (Weaver/Picatinny) (925762)

Компанії Barska вдалося впровадити в моделі AR-X Red Dot 1x30 HQ (Weaver/Picatinny) низку конструктивних особливостей, властивих дорожчим прицілам, зберігши водночас доступну ціну. Основна зручність полягає у швидкознімному монтуванні й автоматичному регулюванні яскравості. Монтування має важіль із фіксатором, що дає змогу без додаткових інструментів установити або зняти приціл із прицільної планки. Водночас фіксатор важеля швидкознімного механізму запобігає мимовільному розблокуванню прицілу. Завдяки наявності датчика освітленості, приціл може автоматично регулювати яскравість залежно від навколишніх світлових кондицій. Водночас дуже зручно, що цю функцію можна вимикати, перейшовши в режим мануального встановлення яскравості. Барабани уведення поправок захищені спеціальними виступами на корпусі та вироблені за тактичною схемою, даючи змогу вносити поправки під час стрільби без додаткового інструменту. Крім зазначених переваг, приціл повністю герметичний, захищений від потрапляння вологи, пилу, і заповнений азотом для запобігання внутрішньому запотіванню. Оптика прицілу має повне багатошарове просвітлення, яке гарантуватиме максимально світле та контрастне зображення. Для зручності використання в базовій комплектації передбачені відкидні кришки об'єктива й окуляра типу Flip-Up. З назви випливає, що приціл розроблений насамперед для використання з автоматичними гвинтівками, проте він може успішно використовуватися з дробовиками, пістолетами, арбалетами, а також пневматичними гвинтівками.

Кнопка увімкнення/вимкнення підсвітки одночасно перемикає приціл між режимами автоматичного та ручного підсвічування. Щоб увімкнути підсвітку або перемкнути режими, досить нетривало натиснути на кнопку увімкнення. Щоб плавно змінити яскравість у ручному режимі можна втримувати кнопки збільшення й зменшення яскравості, а щоб змінювати яскравість поступово, досить нетривалих натиснень на кнопки збільшення й зменшення яскравості. Для вимкнення прицілу потрібно втримувати кнопку увімкнення.

Характеристики Коліматорний приціл Barska AR-X Red Dot 1x30 mm HQ (Weaver/Picatinny) (925762)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Максимальна кратність, х
 • 1
Мінімальна кратність, х
 • 1
Підсвітка прицільної марки
Кріплення
Діаметр передньої лінзи
 • 30 мм
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1 MOA
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.