Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x50 Mil Dot IR R/G (922113)

1 відгук

Код:  5844129

Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3
 • Гарантія 14 днів

Опис Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x50 Mil Dot IR R/G (922113)

Нова серія оптичних прицілів Hawke Vantage IR — тепер ще більш стійка до потужної віддачі та рекомендована для встановлення на вогнепальні та пневматичні гвинтівки будь-якого калібру. Приціл Hawke Vantage IR 3-9x50 Mil Dot IR R/G має монолітний корпус з авіаційного алюмінію, вигравірувану прицільну сітку з червоною й зеленою підсвіткою, систему швидкого фокусування й дуже плавний і точний механізм зміни збільшення. Кожна оптична поверхня має одинадцять шарів просвітлювального покриття для передавання зображення високої якості. Hawke Vantage IR — новий стандарт якості у своїй ціновій категорії.

Головна характеристика будь-якого прицілу — це якість оптики. Приціли Hawke Vantage IR належать до оптичних приладів із високою якістю оптики. На всі оптичні поверхні (ахроматичний обʼєктив, окуляр і обертальна система) нанесено 11 шарів просвітлювального покриття, яке значно зменшує втрати світла при відбитті та забезпечує високу роздільну здатність зображення цілі.

Ударостійкий корпус виготовлений із легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Як зовні, так і всередині методом анодування корпус покритий чорним матовим покриттям, яке не стирається, не дряпається й забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Усі рухомі частини корпусу мають профільовану накатку, завдяки чому налаштування прицілу навіть у товстих зимових рукавичках не становитиме проблем.

Корпус герметичний, захищений від попадання води та наповнений сухим азотом, щоб уникнути запотівання оптики зсередини в разі перепаду температур.

Приціли мають попереднє заводське відстроювання паралакса на 100 ярдів (91 м). Для швидкого наведення різкості на ціль передбачена система фокусування Fast Focus на окулярі.

Низькопрофільні барабани введення поправок по вертикалі та горизонталі мають спеціальну берилієву пружину, яка перешкоджає "відведенню" прицільної сітки. Барабани мають ціну кліка 0,25 МОА. Вони заховані під невисокими алюмінієвими кришками. Поруч із барабанами введення поправок розташований реостат для регулювання яскравості та перемикання кольору підсвічування прицільної марки.

Mil Dot — це одна з найбільш універсальних прицільних сіток, усі компоненти цієї сітки мають строго регламентовані розміри, відстані між усіма елементами також регламентовані. Завдяки цьому не проблема визначити відстань до цілі, прийнявши водночас правильну поправку на вітер і визначити траєкторію польоту та падіння кулі. Пропонований Mil Dot вірний у разі 10-разового збільшення. Для інших збільшень лінійні та кутові розміри визначаються методом інтерполяції або за спеціальними таблицями. Персональну адаптацію сітки під конкретну зброю й тип снаряда дасть змогу зробити безплатний балістичний калькулятор X-ACT, розміщений на сайті виробника.

Неабиякою перевагою є те, що сітка викарбувана на скляній пластині. Це забезпечує практично 100 % захисту сітки від руйнівного впливу різновекторної віддачі пружинно-поршневої пневматики.

Важливим моментом є наявність двокольорового підсвічування прицільної сітки. Червоне підсвічування більш яскраве й ним зручніше користуватися в денний і вечірній час доби. У нічний час менш подразний для очей зелений колір дає чіткі контури прицільної марки та не засвічує зону спостереження. Кожен із кольорів має 5 ступенів яскравості.

Характеристики Оптичний приціл Hawke Vantage IR 3-9x50 Mil Dot IR R/G (922113)

Тип прицілу
Кріплення в комплекті
Діаметр труби прицілу
 • 1"
Максимальна кратність, х
 • 9
Мінімальна кратність, х
 • 3
Підсвітка прицільної марки
Налаштування від паралакса
Особливості
Діаметр передньої лінзи
 • 50 мм
Барабанчики поправок, ціна поділки
 • 1/4 MOA
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Старокожко Олександр
  • Продавець: Rozetka

  Какая прицельная сетка и будет держать 308 win?

Дивитися всі відгуки →