Тири сьогодні мають особливу популярність, адже притягують людей на рівні інстинкту. Саме тому подібні заклади мають особливу популярність серед чоловіків і жінок різного віку. Якщо ви вирішили відкрити власний розважальний комплекс, варто відповідально підійти до вибору обладнання. Важливо, щоб воно мало високі показники зносостійкості й було безпечним для покупців.

Що потрібно придбати для відкриття тиру?

Зараз виробники пропонують широкий асортимент елементів, які дадуть змогу створити бізнес, який приносить самі задоволення відвідувачам і прибуток своєму власнику. Основними деталями, які мають бути в цьому розважальному закладі є:

  • Мішені — штучна ціль, яку зазвичай використовують на полігонах і змаганнях. Є паперові моделі для стінової стрільби, а також макети тварин.
  • Тири — поділяються на мобільні та стаціонарні. Довжина стрілецького місця має становити до 5 метрів. Віддавати перевагу варто автоматичним мішеням.
  • Пристрої для запуску мішені — представлені з механічним та електричним приводом. Перший варіант менш зручний у використанні, але коштує недорого, порівнюючи з аналогами.

Додатково тири ділять на віртуальні та справжні. У першому випадку відвідувачі просто стріляють лазером по екрану з картинками. Власники такого бізнесу часто стикаються з непередбаченими поломами проекційної техніки, через великі навантаження. Звичайний тир вимагає стежити за зброєю, регулярно підфарбовувати або міняти мішені.

Також потрібно підібрати оптимальну зброю. Арбалети та луки обладнані багаторазовими стрілами, не вимагають контакту з електрикою і вільно функціонують незалежно від пори року. Але занадто дешеві стріли часто ламаються, тому виникає потреба у покупці дорогих імпортних виробів. Для пневматичних гвинтівок періодично потрібне мастило та калібрування. Це недорога та надійна зброя, яка вільно виконує приблизно 30 пострілів на хвилину. Більше азарту додасть рухома мішень. Для використання вогнепальної зброї потрібно отримати низку дозволів і придбати надійні цілі.

Як вибрати мішені?

Кожна людина, яка захоплюється стрільбою, визначає найбільш привабливі для себе цілі. Зазвичай вибір цієї деталі показує цікавість людини та вказує на те, яку користь вона прагне отримати від свого хобі.

Глиняні тарілки є найпопулярнішим вибором для стендової стрільби. Вони недорогі та вільно встановлюються на будь-яку піднесеність. Завдяки яскравим забарвленням їх легко помітити на далекій відстані.

Зображення з червоними полями — багатоцільове рішення для гвинтівок. Така картинка часто застосовується під час тренувань. Папір розлініяний в сітку з чарунками, що дає змогу легко виконати груповий залік.

Обертні металеві вироби дадуть змогу потренувати навички без використання фізичних навантажень. У разі потрапляння пристосування перевертається і дзвенить.

Рентгенівські знімки мисливців зацікавлять початківців-стрільців. По таким малюнкам рекомендують постріляти тим, хто ще не був на справжньому полюванні й тільки збирається відправитися в ліс. Зазвичай на зображенні відзначені важливі органи, у які рекомендують стріляти.

Кругла мішень із «яблучком» одна з найпопулярніших і простих. З її допомогою вдасться перевірити навички незалежно від відстані. Вона дешева та представлена в різних розмірах.

Силует людини найчастіше використовується поліцейськими або іншими військовими. Завдяки овалам вдасться прорахувати очки та зрозуміти наскільки ви прогресуєте.

Підібрати оптимальний для себе варіант мішені або тиру допоможуть відгуки користувачів. Клієнти опишуть переваги та недоліки товарів, які стануть вагомим аргументом під час оформлення замовлення. У разі виникнення додаткових труднощів або питань щодо характеристики й опису виробів, зв'яжіться з менеджерами магазину для отримання докладної інформації.

Показати ще