Тактичні ручки як засіб самооборони

У нашому неспокійному світі самооборона — це одна з можливостей відчувати себе в безпеці, маючи з собою надійний засіб — тактичну ручку. Своєю формою й особливостям застосування завдячує прабатькам, різновидам зброї, популярним у східних єдиноборствах, куботану та яварі. Будь-що може трапитися з кожним із нас, а в таких ситуаціях важливо не панікувати й бути впевненим у тому, що під рукою є надійний засіб захисту. Ми можемо подбати про себе самостійно, але часто у пригоді людині стає техніка, цей випадок не став винятком. Є багато різних варіацій засобів самозахисту, які навіть поділяються на типи: чоловічі, жіночі та унісекс. Одним з універсальних справедливо вважається тактичне перо. Його вигляд не викликає зайвих підозр, страху в тих, хто оточує, а також не є зброєю, що дає мзогу мати ручку завжди з собою.

Що таке тактична ручка і для чого вона потрібна?

Тактична ручка — це один із дієвих прихованих засобів самозахисту. Являє собою звичайну писальну ручку, обладнану додатковими функціями. Корпус більший, ніж у стандартизованого писального інструмента, однак це не робить її менш практичною у використанні. Також це зброя кастетного типу, потрібна для завдавання ударів у вразливі частини тіла, подібна до куботану. За допомогою такого засобу, теоретично, можуть оборонятися всі, але для людини, яка має досвід бойових мистецтв, це буде набагато простіше. Формально не є зброєю, тож можна носити з собою всюди.

Типи тактичних ручок і матеріали, з яких їх виготовляють

Зрозуміло, що для неосвіченої людини всі тактичні ручки однакові й абсолютно нічим не примітні, але, щоб правильно обрати, потрібно знати про основні типи цих засобів захисту. Конкретно виділених типів за основною ознакою немає. Загалом продукція відрізняється залежно від країни-виробника, форми й дизайну, а також від наявності додаткових функцій. Найбільші країни-виробники — це Китай та Ізраїль. Якість у кожної моделі своя, відповідно й набір функцій може відрізнятися. Матеріали, з яких виготовляють такий засіб захисту, — найчастіше авіаційний алюміній, сталь або титан. Більшу перевагу віддають моделям з авіаційного алюмінію ізраїльського виробництва.

Стандартна форма писального пера дає змогу тактичній ручці не привертати зайвої уваги та слугувати не тільки як засіб самооборони, але і як чудовий інструмент для письма. Також є моделі без ковпачка, розбірні та ін. Колір під час виготовлення здебільшого використовують чорний або металік. Що стосується додаткових функцій, то вони бувають різні, але найчастіше трапляються ручки з ліхтариком, склобоєм на випадок аварій та інших непередбачуваних ситуацій, контейнером для збирання ДНК і ключем для наручників. Вибір досить широкий на будь-які випадки життя, і яку обрати — залежить від уподобань, мети використання.

Як обрати, плюси й мінуси використання

Головною позитивною характеристикою є можливість почуватися в безпеці, маючи таку невеличку, але практичну захисницю. Якщо говорити про сам продукт, то цікава форма, писальний стрижень, можливість застосування в різних техніках, дизайн, який не привертає увагу, мабуть, основні критерії в цьому переліку. Що стосується негативних аспектів, то можна помітити, що в деяких моделях страждає якість виготовлення різі та інших деталей, чорнила, немає додаткових функцій, а також не всі тактичні ручки спроектовані настільки зручно, щоб під час суперечки скористатися всім широким функціоналом.

Пропонований девайс — це знаряддя самооборони, під час вибору важливо прислухатися до порад експертів у збройовій сфері, а також ознайомиться з відгуками людей, які вже купували вподобану модель. Важливо звертати увагу на дрібниці, як-от якість чорнила для письма та зручність форми. Що стосується цінового сегмента, тут потрібно розраховувати на рівень, вищий за середній. Додаткові витрати можуть виникнути під час купівлі аксесуарів.

Показати ще