Пневматичний пістолет Crosman C-TT Тульський Токарєв ТТ газобалонний CO2 122 м/с

Код:  20779891

Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Crosman C-TT Тульський Токарєв ТТ газобалонний CO2 122 м/с

Переваги моделі

 • Пістолет виготовлений повністю з металу. Довжина 197 мм, вага 0,98 кг
 • Є можливість зведення як самовзводом, так і вручну (попереднє зведення).
 • Пістолет C-TT обладнаний рухомий затворної рамою з затворною затримкою (не плутати з Blowback).
 • Початкова швидкість кулі 122 м/с.
 • Місткість магазина 18 сталевих кульок.
 • Пістолет є пневматичної версією радянського ТТ (Тульський Токарев).

Особливим гідністю пістолета Crosman C-TT є система взведення. Ударно-спусковий механізм влаштований таким чином, що сам курок зводиться при натисканні на спусковий гачок, це дозволяє вести скорострільний вогонь. Такий механізм подвійної дії (одним натисканням на спуск виконується дві дії: взвод і постріл) застосовується в більшості пневматичних пістолетів, і він додатково робить спуск тугіше. Але в цій моделі курок також можна звести вручну (попередній взвод), тоді натискати на спусковий гачок буде легше, що збільшить точність пострілу. Крім точності, попередній взвод допоможе стріляти тим, у кого не вистачає сил натиснути на тугий спуск.

Як і оригінальна вогнепальна модель, пневматична версія ТТ також відрізняється конструктивною простотою та надійністю.

Користувачі хвалять відчуття реального зброї в руках, при цьому пістолет показує відмінну потужність і точність стрільби.

Пістолет не обладнаний системою Blowback, при пострілі затвор залишається нерухомим, однак затворнуя раму можна звести і поставити на затворну затримку. Таким чином, поставити курок на попередній взвод можна не тільки пальцем, але і пересмикуванням затвора.

Для вилучення магазину на рукоятці є спеціальна кнопка, натиснувши на яку магазин випадає вниз в руку стрілка, що дозволяє швидко перезарядити зброю.

З правого боку пістолета розташований ручний запобіжник.

Про прототипі

Перші випробування пістолета ТТ, сконструйованого під керівництвом Ф. Ст. Токарєва на Тульському збройовому заводі, відбулися влітку 1930 року. Під час цих випробувань пістолет Токарєва продемонстрував відмінні балістику і точність стрільби.

Необхідність у створенні пістолета виникла у зв'язку з наявністю недоліків буквально у всіх існуючих на той момент зразках іноземної зброї. Вони були або дуже малопотужними, або споряджалися патронами, не мали зупиняє ефекту, або, навпаки, занадто великогабаритними і важкими, як, наприклад, знаменитий Кольт 1911, при всіх його перевагах. Інші моделі не мали належної скорострільністю або ефективністю стрільби. Прекрасна в той час у всіх відносинах модель Parabellum P08, здавалося б, була позбавлена недоліків, але теж не підходила з-за високої вартості виробництва.

Зброя Токарєва поєднало в собі кращі якості передової на той час інженерної думки. Пістолет вийшов простим в обігу і використання, перевершив інші зразки за масогабаритні характеристикам. При тривалому веденні вогню також показав високу надійність. Одним з найбільших достоїнств пістолета була простота його виробництва.

Вдала конструкція дозволила пістолету отримати велике поширення в усьому світі завдяки поєднанню таких якостей як мала вартість, надійність і простота. Особливу повагу у стрільців викликає використання потужного патрона 7,62х25 ТТ, що володіє дуже високим, для пістолетного патрона, пробивною дією кулі і відмінними балістичними якостями. У ряді країн ТТ був модифікований. Найдосконалішою модифікацією вважається угорська Т-58.

З 1950-х років ТТ був поступово витіснений прийнятим на озброєння напівавтоматичним пістолетом Макарова.

Про бренд

Бренд Crosman - один из самых популярных в нашей стране благодаря, с одной стороны, незаурядному качеству оружия, а, с другой, вполне доступным ценам. Компания была основана в 1923 году в США, имеет за плечами огромный опыт в разработке и создании пневматического оружия всех видов, и, хотя в настоящее время производственные мощности в основном расположены в Китае, ее образцы по точности и прочности вполне сопоставимы с европейскими стандартами, более того, Crosman составляет весьма достойную конкуренцию турецким аналогам. Компанія вважається найбільшою в США по виробництву пневматичної зброї.

Комплектація

 • Пістолет
 • Інструкція
 • Упаковка

(Комплектація може бути змінена без попередження. Уточнюйте комплектацію при оформленні замовлення.)

Увага! Пневматична зброя не є іграшкою. Неуважне та недбале ставлення може стати причиною серйозних каліцтв або смерті. Не допускається використання особами, що не досягли 18 років.

Характеристики Пневматичний пістолет Crosman C-TT Тульський Токарєв ТТ газобалонний CO2 122 м/с

Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Режим вогню
Особливості
Запобіжник
Імітація віддачі (blowback)
Матеріал
 • Метал
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!