Пневматична гвинтівка SPA PR900W дерево попередня накачування 274 м/с

2 відгуки

Код:  20779993

Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматична гвинтівка SPA PR900W дерево попередня накачування 274 м/с

Переваги моделі

 • Пневматична гвинтівка SPA PR900W належить до пневматики попередньої накачування. Довжина складає 950 мм, вага - 2,27 кг, що порівняно небагато для такого типу пневматичної зброї.
 • Швидкість польоту кулі становить 274 м/с.
 • Модель забезпечує близько 30-ти повноцінних пострілів і забезпечена манометром, які виробник розташував у нижній частині цівки.
 • Об'єм резервуара становить 100 см3.
 • Магазин розрахований на 9 куль і є знімним, таким чином гвинтівка може виробляти поодинокі постріли.
 • Ложа виготовлена з натурального німецького бука. На цівку нанесена різьба, яка виконує як декоративну функцію, так і забезпечує зручне і надійне утримання гвинтівки в опорній руці. Така ж різьба є і на рукоятці.
 • Гвинтівка PCP Snow Peak PR900W оснащена нарізним сталевим стволом.
 • Дуло оснащене саундмодератором, знижує гучність звуку пострілу і одночасно службовцям надульником, який перешкоджає підкидання стовбура вгору при пострілі і гасить віддачу.
 • Для поглинання віддачі виробник встановив на приклад гумовий потиличник.
 • Модель оснащена нерегульованим спуском, ручним запобіжником і планкою ластівчин хвіст для кріплення оптики (оптичний приціл в комплект не входить).

Купити Snow Peak PR900W - унікальна можливість придбати PCP гвинтівку за ціною пружинно-поршневої пневматики. Переваги попередньої накачування очевидні: відсутність рухомих частин позитивно впливає на точність і купчастість, немає необхідності в постійному взводі і заряджанні, можна залишати гвинтівку з накачаним під високим тиском резервуаром. Всі ці переваги плюс низька ціна і оздоблення натуральним деревом робить модель PR900W відмінним варіантом для покупки як собі, так і на подарунок.

Ось цікавий огляд гвинтівки, викладений одним покупцем з Чехії англійською мовою (від 16 вересня 2016 року):

"Ця маленька китайська гвинтівка називається по-різному... і SPA (Snow Peak Airguns) PR900W, і Mrod Varmint Airmax, і Onix Initzia. У всіх випадках мова йде про одну і ту ж гвинтівці.

Сьогодні я отримав мою SPA PR900W калібру .22 (5.5 мм) і я більш ніж вражений. Я маю на увазі, ну що можна очікувати від PCP з магазином вартістю 219 доларів? Вона відрізняється букової ложею з щокою типу Монте-Карло, розташованої з лівої сторони приклада, але я думаю, судячи по формі, для лівшів теж не складе проблем стріляти з цієї гвинтівки. У неї навіть є манометр в нижній частині зброї. Є різьба на ложе, і досить симпатична, але вона вкрита таким товстим шаром лаку, що служить скоріше для декору, ніж реально для хвату. Обробка непогана. Не стеля, але безумовно за межами того, що очікуєш від супер дешевої китайської гвинтівки. Вражає! Дуло опрацьовано відмінно, так що точність не страждає. Запобіжник не перед спуском і, слава Богу, не автоматичний. Натиснув зліва направо - на запобіжнику. Натиснув справа наліво - вогонь. Просто і ефективно - схоже на AirArms.

Аксесуари, що поставляються з гвинтівкою, варті уваги. Краще, ніж у більшості гвинтівок, які коштують удвічі, а то і втричі-вчетверо дорожче. Ви отримуєте 7-ми зарядний барабанний магазин для калібру .22 (5.5 мм) або 9-ти зарядний для калібру .177 (4.5 мм) - варто відзначити, що магазин досить великий, навіть класичні кулі Pradator Polymags містяться в ньому, тільки треба трохи послабити гвинт, інакше вони буду сидіти дуже щільно і барабан не буде обертатися як годиться! І магазин зроблений з алюмінію - ніякого пластику, ну крім кришечки. Далі, ви отримуєте блок для одиночних пострілів, запасне перепускний отвір (одне половинної потужності на 12 fpe (foot pound of energy, близько 16 джоулів) і одне на повну потужність 25+ fpe (близько 33 джоуля) - для Європи, для США начебто тільки одне повної потужності вже встановлене на гвинтівку) і ремкомплект запасних ущільнювальних кілець круглого перерізу (в Україну поставляється тільки з встановленим на гвинтівку перепускним отвором повної модщности; запасне половинної в комплект не входить). Гвинтівка оснащена модератором і відкритими прицільними пристосуваннями. Це не сама тиха гвинтівка, але і надто гучною її не назвеш. З потужністю в 12 fpe (16 джоулів) вона ідеально підходить для стрільби на задньому дворі, а при 25+ fpe (33 джоуля) видає стерпний звук на рівні близько 75 децибел.

Моя 5.5 мм гвинтівка вистрілює зі швидкістю близько 550 fps (feet per second, 168 м/с) на половинній потужності 12 fpe (16 джоуль), а на повній 25+ fpe (понад 33 джоулів) зі швидкістю між 700-860 fps (213-262 м/с) кулями JSB Jumbo 15.89 gr (grans, близько 0.97 грама). У мене ще не було можливості постріляти на великій дистанції, але постріли злилися в один отвір на відстані 25 ярдів (близько 23 метрів), фото нижче, так що я чекаю з 50 ярдів (близько 46 метрів) розкид діаметром не більше дюйма (2.54 см). З точністю у цієї гвинтівки проблем немає, схоже, вона стріляє так само добре, як і інші PCP.

Гвинтівка ультралегкий і без оптичного прицілу важить всього близько 5 фунтів (2.27 кг), і, скоріше, відноситься до карабінів при загальній довжині 38.6 дюймів (980 мм) від кінчика приклада до дула. Зовнішній діаметр стовбура лише 0.48 дюйма (12 мм). Приклад всього 1.5 дюйма (38 мм) товщиною, так що підійде будь дитячій руці. Упевнений, це найлегша PCP, яку я коли-небудь тримав у руках. Вона дуже коротка і вузька, що робить її ідеальною для дітей. Вона майже виглядає і відчувається як іграшка. Резервуар з повітрям всього 100 см 3 (він тільки 22 мм або 0.87 дюйми в діаметрі - порівняйте з 30 мм трубкою прицілу!), але він дасть вам щонайменше 25-30 хороших пострілів, можна відстріляти близько 4-х магазинів. Що стосується стовбура, він бездоганний - важко повірити, що він зроблений в Китаї. На стволі знаходиться кільце для утримань прицільної планки (яку, очевидно, потрібно демонтувати для установки оптичного прицілу).

Спуск не регулюється і зроблений з алюмінію (повторюся... я бачив гвинтівки втричі дорожче з пластиковим спуском!). Спуск одноступінчатий і у нього досить довгий хід, але він справді не так вже й поганий. Не ідеальний спуск, але реально гарний мисливський спуск. До нього швидко звикаєш і задовгий хід стає передбачуваним. Він спрацьовує на 3 1/4 фунта (близько 1.5 кг), тобто він більше належить до тугим, але все ж не є супер-тугим. У алюмінієвого спуску досить гострі кромки, але відчуття від нього комфортні, та й можна обробити напилком або наждачним папером.

12 мм планка під приціл трохи незручна, так як дуже коротке, але я купив приціл Raven 6-24x50 зі стандартним перехрестям mildot, який мене повністю влаштовує. Були деякі перебої в подачі кулі (правда, не багато і не дуже критичні), але в цілому магазин працює добре. Можливо, вам знадобиться капнути Локтайта (Loctite - різьбовий фіксатор) на різьбу гвинта в центрі магазину, щоб він не розкручувався. Я помітив, що перебоїв в подачі не буде, якщо гвинт розташований правильно. (Додано: Зараз, через кілька днів і декількох сотень відстріляних куль магазин працює бездоганно - схоже, дійсно проблеми виникали через гвинта). Заправний шланг повинен приєднуватися до перехідника швидкого закачування, а той занадто довгий, і вам доводиться знаходити положення, при якому ви не выдуете круглі ущільнювальні кільця при заправці. Я бачив на інших гвинтівках, він проходить через резервуар і тримається на місці стовбуром - але не на моїй гвинтівці. Але це не велика проблема, розв'язувана дуже легко шматочком ізоляційної стрічки або використанням більшого ущільнювального кільця, яке буде міцніше сидіти на місці.

В цілому, для PCP гвинтівки на 7-ми зарядному барабані і з супер аксесуарами в комплекті вам не на що буде по-серйозному скаржитися, з урахуванням ціни в 220 доларів це чудова гвинтівка! Звичайно, є проблеми із заправкою, занадто короткою планкою або з гвинтом магазину, за які я б обуритися, купивши гвинтівку в 1000 доларів, але тут... точна і відмінно працює гвинтівка за 220 баксів? До біса дрібні недоліки...

Розбирання гвинтівки суперлегка, і, коли ви розберете, ви побачите, що там всередині не так вже й багато чого ламатися. Вона реально настільки проста, наскільки це можливо. Без непотрібних надмірностей, які одного разу вас підведуть. Чудово сконструйована! Заміна перепускного отвору - справа буквально 15-ти хвилин. Якщо ви хочете побавитися плинкингом або полювання на білок посеред міста, при цьому не хочете пробивати звірка наскрізь і не хочете зайвого шуму при стрільбі, просто встановіть перепускний половинної потужності на 12 fpe (16 джоулів) і вперед - більш, ніж достатньо для полювання на білок, кролів і голубів з 25 ярдів (23 метри), а з кулями Polymag можна не боятися ударів навиліт. Швидше за все пройде навиліт, але явно не на сотні ярдів за звіром. Хочете вийти на серйозну полювання з великої відстані? Ставте перепускний на 25+ fpe (понад 33 джоулів) і вам цілком вистачить потужності...

Перед тим, як розібрати гвинтівку, потрібно випустити з неї все повітря. По-перше, потрібно відгвинтити манометр (можна скористатися плоскогубцями), потім відкрутити три гвинта в нижній частині, щоб звільнити ложу. Після цього, відгвинтити викруткою гвинт кільця стовбура і просто виштовхнути ствол вперед у бік дула. Потім відкрутити шестигранний гвинт на самому кінці (по напрямку до прикладу) гвинтівки і вийняти пружину і стрижень пружини, потім відкрутити шестигранний гвинт у ствольній коробці і, піднявши, відокремити ствол від резервуара, і ось воно - перед вами маленька кругла латунна штучка 0.39 дюйми (близько 1 см) діаметром в отворі між ствольною коробкою і резервуаром - це і є перепускний отвір.

Поміняйте .125-ти дюймовий (3.175 мм) на 0.055-ти дюймовий (1.397 мм), щоб ваша гвинтівка стріляла на 12 fpe (16 джоуль), або навпаки, щоб отримати більше 25 fpe (33 джоуля). Якщо ви маєте слюсарний досвід, ви навіть можете самі зробити свої перепускні отвори на токарному верстаті і налаштувати гвинтівку на бажану швидкість кулі. Збірка проводиться в зворотному порядку, і не представляє ніякої складності. Будьте обережні і в процесі не втратьте обмежувач ходу спускового гачка (просто маленька смужка позаду узвозу). Мій сидів дуже нещільно, і, можливо, його краще винести відразу після того, як відокремили стовбур від ложа, а потім повернути на місце, коли встановіть стовбур.

Гвинтівка не обладнана жодними антабками або штирями. Хочеться сошок? Купіть десь за 20 баксів сошки і за 2 долара штирі на Ebay (один з найбільших інтернет-магазинів США), ніяких проблем. Приклад досить широкий, щоб спокійно всверлить в нього штир сошок.

Я чесно скажу - з такою ціною і з тим, що ця гвинтівка собою являє, ви точно не помилитеся, вибравши її. Це чудова PCP і для початківців, і для любителів плинкинга, і для серйозних мисливців фанатиків PCP, і, очевидно, краще початкове PCP для дітей. Гвинтівка попередньої накачування з дерев'яною ложею, відмінним стовбуром з 12-ю нарізами, повністю регульованими відкритими прицільними пристосуваннями, 12 мм планкою для оптики, саундмодератором, манометром і 7-ми зарядним магазинів всього трохи більше 200 баксів.. Тремти, Бенжамін! Китайці йдуть! Йо!

Я можу щиро рекомендувати цю гвинтівку кожному. Враховуючи її вартість і про те, що ви отримаєте за свої з працею зароблені гроші, ви не будете розчаровані, а, швидше, навіть будете дуже приємно здивовані."

Про бренд

SPA, або Snow Peak Airgun, - китайський бренд по виробництву і продажу пневматичних гвинтівок. Незважаючи на дуже низьку ціну, якість продукції цього виробника Shaoxing Snowpeak Air Gun Factory гідно уваги.

Комплектація

 • Гвинтівка
 • Магазин
 • Штуцер 8 мм
 • Два запасних гумових кільця для штуцера
 • Інструкція
 • Упаковка

(Комплектація може бути змінена без попередження. Уточнюйте комплектацію при оформленні замовлення.)

Увага! Пневматична зброя не є іграшкою. Неуважне та недбале ставлення може стати причиною серйозних каліцтв або смерті. Не допускається використання особами, що не досягли 18 років.

Характеристики Пневматична гвинтівка SPA PR900W дерево попередня накачування 274 м/с

Початкова швидкість кулі
Загальна довжина
 • 950
Калібр
Джерело енергії
Тип кріплення оптики
 • База 11 мм (Ластівчин хвіст)
Тип боєприпасів
Тип зводу
Місткість магазина
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Максим Кравченко
  • Продавець: Альфаско

  Подскажите, возможно ее накачать насосом высокого давления для вилки велосипеда??? Спасибо

  Переваги:
  Пока незнаю
  Недоліки:
  Пока незнаю
 • Павел Прокопенко
  • Продавець: Альфаско

  Оптика крепится????Какой тип планки?

  Переваги:
  Не знажю
  Недоліки:
  Не знаю
Дивитися всі відгуки →

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні гвинтівки, калібр яких не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібен!