День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 6
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 1
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 2
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 3
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 4
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 5
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 6
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН - зображення 1

Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН

Код:  20780071

Є в наявності

12 749

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 2125  x 6
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 3 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку
 
 
 

Опис

Переваги моделі

  • Пневматична гвинтівка Hatsan 125 TH довжиною 1205 мм і вагою 4,1 кг переломного типу належить класу Super Magnum і є однією з найпопулярніших моделей у світі.

  • Високу популярність гвинтівки забезпечили вражаюча потужність і дальність пострілу, комфорт при триманні гвинтівки в руках, а також чудовий зовнішній вигляд.

  • Пістолетна рукоятка з анатомічним вирізом для великого пальця - характерна риса, що відрізняє моделі з абревіатурою TH. Це одночасно і чудова ергономіка, і стильний дизайн, але винтівка не підійде для шульги, тільки для правші. Власники відзначають, що пістолетна рукоятка з вирізом зручніше для стрільби, ніж звичайна.

  • Завдяки оригінальній пружині гвинтівка вистрілює з початковою швидкістю 380 м/с. Гвинтівки в Україну імпортуються не з ослабленою пружиною, а вже з встановленою на заводі пружиною Супер Магнум, додаткові пружини в комплект не входять (на відміну від деяких країн, де, через законодавство, завод укомплектовує гвинтівки ослабленими пружинами, а пружину Супер Магнум вкладає в комплект як додаткову).

  • Виробник оснастив гвинтівку системами SAS (поглинання вібрацій) і Quattro Trigger (новий курковий механізм з можливістю регулювання спуску).

  • Щоб гвинтівка не вислизнула з рук у відповідальний момент, виробник вмонтував в корпус гумові вставки з насічками.

  • Ергономічний приклад типу "Монте-Карло" (характерна пістолетна шийка, яскраво виражена падаюча верхня частина, що дозволяє стріляти як з оптичним прицілом, так і без нього, виступ для щоки стрілка). Приклад виготовлено з комбінованого пластика з потиличником, виконаним з міцної гуми; довжина приклада регулюється спеціальними накладками.

  • Для комфорту прицілювання мушка і прицільна планка оснащені кольоровими фіберо-гласовими нитками, що дозволяє вести вогонь навіть в умовах поганої освітленості.

  • Ствол оснащений надульником, що гасить віддачу і запобігає підкиданню ствола вгору при стрільбі.

  • На гвинтівці є автоматичний запобіжник, який блокує спусковий гачок при зведенні гвинтівки щоб уникнути випадкових пострілів.

  • Нарізний ствол з високоякісної збройової сталі забезпечує високу кучність стрільби.

  • Є комбо-планка Ластівчин хвіст / Weaver для установки оптичного прицілу (в комплект не входить).

Модель mod 125 вважається однією з найпотужніших пружинно-поршневих гвинтівок на ринку. У деяких країнах гвинтівки серії 125 заборонені. Відмінність цієї модифікації від базової 125 полягає в ергономіці і пістолетній рукоятці (позначення TH моделі Hatsan вказує на наявність пістолетної рукояті з вирізом під великий палець), однак, незважаючи на заявлену виробником ідентичність начинки, фахівці на тестах виявили, що Hatsan mod 125TH б'є трохи потужніше за свого базового аналога, і кучність при цьому дещо краще.

У гвинтівки величезну кількість позитивних відгуків. Хвалять і потужність і точність, а також зручний приклад і пістолетну рукоятку з анатомічним вирізом під великий палець.

Про бренд

Бренд Hatsan зарекомендував себе як виробник надійної зброї, не тільки пневматичної. Виробничі потужності розташовані в Туреччині. Це самий відомий турецький виробник з 1976 року. Заводи виконують повний цикл виробництва, як металевих складових, так і дерев'яних частин гвинтівок. В цілому вироби цього бренду позиціонуються як вигідне придбання за співвідношенням ціна/якість, бюджетний варіант зброї, який при адекватному використанні прослужить довгі роки. Виробник використовує у виробництві більш дешеві матеріали порівняно з конкурентами, але якість збірки, зовнішній вигляд і функціональність компенсують цей недолік. Асортимент марки Hatsan охоплює весь модельний ряд пневматики - від однозарядних переломок до потужних гвинтівок попереднього накачування.

 

Комплектація

  • Гвинтівка
  • Накладки для подовження приклада 3 шт.
  • Інструкція
  • Упаковка
  • Гвинтівки в Україну імпортуються не з ослабленою пружиною, а вже з встановленої на заводі пружиною Супер Магнум, додаткові пружини в комплект не входять (на відміну від деяких країн, де через особливаості законодавства, завод укомплектовує гвинтівки ослабленими пружинами, а пружину Супер Магнум вкладає в комплект як додаткову).

Увага! Пневматична зброя не є іграшкою. Неуважне та недбале ставлення може стати причиною серйозних каліцтв або смерті. Не допускається використання особами, що не досягли 18 років.

Характеристики

Початкова швидкість кулі
Загальна довжина
  • 1205 мм
Довжина дула
  • 450 мм
Тип зводу
Особливості
Тип кріплення оптики
  • База 11 мм (Ластівчин хвіст) + Планка Вівера
Тип боєприпасів
Калібр
Запобіжник
Матеріал прикладу
  • Пластик
Вага
  • 4100 г
Спусковий механізм
Країна реєстрації бренду
  • Туреччина
Гарантія
  • 3 місяці
Країна-виробник товару

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні гвинтівки, калібр яких не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібен!

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергей П***
    Продавець: ZALP

    Пружына газова

  • Александр Г***
    Продавець: ZALP

    Сборка Турция или Китай

  • Максим П***
    Продавець: T M

    Какое крепление для оптики???

Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Пневматична гвинтівка Hatsan 125TH перелом ствола 380 м/с Хатсан 125ТН

Відео розпакування від покупця