Пістолет пневматичний Sig Sauer Air 1911 Max Michel 4,5 мм (AIR-1911BB-MM)

Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пістолет пневматичний Sig Sauer Air 1911 Max Michel 4,5 мм (AIR-1911BB-MM)

Модель Air 1911 розроблена командою інженерів SIG SAUER під керівництвом стрілка міжнародного класу, чемпіона по швидкісній стрільбі з пістолета у відкритому класі Міжнародної конфедерації практичної стрільби (IPSC) – Макса Мішеля (Max Michel), про що свідчить оригінальний логотип, вигравіруваний на затворній рамі пістолета.

Під час розробки пістолета Sig Sauer Air 1911 головною метою команди інженерів було створення повного аналога вогнепальної версії, але в калібрі .177 (4,5 мм). Основне призначення – для максимально безпечної тренувальної стрілянини і вдосконалення стрілецьких навичок зі значною економією на боєприпасах.

Пневматичні моделі Air 1911 мають рухомий затвор Blowback, що імітує віддачу під час стрільби, а також повністю відповідає бойовому аналогу по масі, габаритам і розташуванням органів управління.

Серед інших особливостей моделі, слід також відзначити наявність спрямовуючої Weaver/Picatinny під стовбуром, для встановлення ліхтаря або лазерного целеуказателя.

Sig Sauer Air 1911BB Spartan – спеціальна версія пневматичного пістолета 1911BB з яскравим більш войовничим дизайном. Затворна рама і накладки рукоятки декоровані оригінальної гравіюванням з легендарною фразою спартанського царя Леоніда I – «Молон лабі», яка в перекладі з давньогрецької означає «Прийди і візьми».

Модель Sig Sauer 1911 "We The People" має максимальну схожість з оригіналом: реальний вага і габарити пістолета ідентичні. Основною особливістю є простота, легкість розбирання та неперевершений дизайн, який складно забути.

Характеристики Пістолет пневматичний Sig Sauer Air 1911 Max Michel 4,5 мм (AIR-1911BB-MM)

Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип зводу
Тип прицілу
Особливості
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Загальна довжина
  • 221
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!