• Пневматичний пістолет ASG STI Duty One - зображення 1
 • Пневматичний пістолет ASG STI Duty One - зображення 2
Тип боєприпасів
 • Є в наявності

Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет ASG STI Duty One

Продукція ASG проводиться за ліцензіями компаній-виробників вогнепальної зброї ?esk? Zbrojovka, Steyr Mannlicher, STI, Dan Wesson та інших. Тому на моделі ASG нанесені всі автентичні маркування, а також унікальний серійний номер. Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2. Дана модель ASG повністю повторює зовнішній дизайн пістолета Duty One американського виробника STI International. У свою чергу STI створювала свій пістолет, базуючись на класичній моделі Colt 1911, трохи змінивши дизайн і додавши кілька удосконалень. Наприклад, інтегрований профіль Weaver для встановлення ліхтаря або лазерного целеуказателя і змінена рукоятка для зручності утримання. ASG зберегла не тільки ці деталі, але і можливість перекручування металевого кожуха-затвора і функцію затворної затримки. Магазин витягується за допомогою кнопкового механізму. Балон СО2 встановлюється окремо від магазину в спеціальну камеру у задній частині рукоятки. Пістолет ASG моделі STI Duty One виробляються як у звичайної версії, так і у версії з імітацією перезарядки (відкатом затворної рами при пострілі) – BLOWBACK Функція BLOWBACK абсолютно не впливає на політ кульки, при цьому створюючи відчуття використання бойового пістолета.

Характеристики Пневматичний пістолет ASG STI Duty One

Джерело енергії
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Загальна довжина
 • 220 мм
Місткість магазина
Особливості
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Гарматий Михаил
  • Продавець: Ганстовари

  Заказывал на день рождения подарок. Выбрал эту модель пистолета. Прислали на "Нову Пошту" грязный б/у пистолет, в жованной коробке без инструкции, со следами потертостей и ржавчины! Но самое интересное не это.
  Неделей ранее, в харьковском магазине, заказывал эту же модель. Пришла смс - посылка отправлена, отправитель ФОП ОКСАНА ФРОЛОВА. И пришло на почту это недоразумение бэушное. Психанул, получать и оплачивать не стал, на форуме магазина написал отзыв...
  Сделал перезаказ тот же пистолет через Розетку, продавцом указывался магазин "Ганстовары". Цена отличалась. И.... Приходит мне смс - "отправитель ФОП ОКСАНА ФРОЛОВА!" И на почте вижу тот же заезженный пистолет перепакованный по другому!
  Первый раз такое. Оксана Фролова! Имей совесть!

  Недоліки:
  Прислали пистолет жестоко Б/у
 • Ганстовары
  • Продавець: Ганстовари

  Распаковка пневматического пистолета 4,5 мм - ASG STI Duty One

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!