Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Borner Power Win 304 (Colt)

Пневматичний пістолет Borner Power Win 304 (Colt) по конструкції подібний моделі Colt M1911. Бюджетна модель виготовляється з високоміцного пластику і важить всього 600 гр. Нерухомість елементів служить лише декорацією Borner Power Win 304, але важіль затворної затримки, запобіжники і курок зовні сильно нагадують бойовий пістолет. На місці, де гільзи викидаються, розташована чудова імітація внутрішнього стовбура з вставки кольору «металік».
На нижній поверхні пістолета розташована спеціальна планка, на яку можна прикріпити підствольний ліхтар або лазерний покажчик мети. У пістолета Borner Power Win 304 висока мушка з білою точкою для більш точної стрільби і широкий приціл. По верху ствольної коробки проходить антибликовая смужка. На рукоятці є накладка, виконана з гумового пластику і має дрібні насічки. В руці стрілка пістолет лежить комфортно надійно.

Максимальна швидкість пострілу Borner Power Win 304 — 120 м/с. У даній моделі досить непогані показники точності. Найбільш результативна стрільба з відстані від 10 до 12 м, це стандартна віддаленість при експлуатації пневматичної зброї. Модель обладнана магазином на 19 зарядів, що робить стрілянину максимально цікавою.

Характеристики Пневматичний пістолет Borner Power Win 304 (Colt)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип зводу
Місткість магазина
Загальна довжина
  • 230 мм
Режим вогню
Вага, г
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!